Ryzen 5 3600 ve RX 570 sistem nasıldır?

Sirac İnak

Centipat
Merhaba.
Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8 GB 256Bit GDDR5 (DX12) Ekran Kartı
Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz DDR4 RAM
MSI B450M-A PRO Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz mATX Gaming Anakart
AMD Ryzen 5 3600 3, 6GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci
Xigmatek EN42654 X-Power 650W +80 Plus 120mm Fan ATX Power Supply
Everest X-MESH 3x120mm Rainbow FANLI USB 3.0 Mini Tower Gaming KASA
Parçalar bu şekilde hepsi birbiri ile uyumlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu gibi görünüyor ama nedense RAM bana biraz düşük geldi. İşinize karışmak istemem ama RAM'i 16'ya çıkartırsanız sizin için daha iyi olur.

Ben sistemi aldım üzerine sonradan da aynı ram den 8 gb koyacağım fakat şuan bilgisayarı açtığım zaman ya watch dog yazan bir mavi ekran hatası veriyor yada kendi kendine donuyor reset atmam gerekiyor acaba parçalar mı uyumsuz dedim değilmiş bütün parçaları servise gönderdim tek tek hiç birinde sıkıntı çıkmadı ama kendi bilgisayarımda nasıl oluyorsa bir sıkıntı var
Sistemi oyun oynamak için kullanacağım tabi hata vermezse ama maalesef kullanamıyorum alalı 3 ay olacak 1 saat gönül rahatlığı ile oyun oynamak nasip olmadı

Ben sistemi aldım üzerine sonradan da aynı RAM'den 8 GB koyacağım fakat şu an bilgisayarı açtığım zaman ya Watch dog yazan bir mavi ekran hatası veriyor ya da kendi kendine donuyor reset atmam gerekiyor acaba parçalar mı uyumsuz dedim değilmiş bütün parçaları servise gönderdim tek tek hiçbirinde sıkıntı çıkmadı ama kendi bilgisayarımda nasıl oluyorsa bir sıkıntı var.

Mavi ekran hatası ile ilgili bir konu aç. Hata %99.999 driverlardadır. Burada oldukça tecrübeli arkadaşlar var mavi ekran konularından onları konuna etiketle sana çözüm yolunu anlatırlar.

Mavi Ekran Hata Analizi konuyu açman gereken yer burası.

Etiketlemem gereken kişileri yazar mısın?

Yukarıda etikette isimler var, ayrıca konuyu çözen arkadaşı da ekleyebilirsiniz.
Fakat benim yaptığım şekilde değil de meseja "@isim" şeklinde eklemeniz gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı