Ryzen 5 3600 ve RX 5700 sistem toplama

ahmedemirel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese başlıkta belirttiğim kasa alınır mı arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Sorunsuz beni üzmeden her oyunu rahatlıkla oynayabilir miyim sizce?
  • Ryzen 5 3600
  • ASUS TUF 3 RX 5700 O8G
  • 16 GB DDR4
  • 480G
Bu kasa alınır mı?
Screenshot_20191112-092827_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Hocam o bilgisayarın ekran kartı kronik sorunlu diyorlar. Alacaksan ekran kartını değiştirip Sapphire Pulse yapıp, SSD yi de Adata XPG SX6000 Pro 512GB M.2 SSD Disk yaparsan daha iyi olur. Genelde forumdaki bilgili arkadaşlar bu şekilde yönlendiriyor.

Hocam o bilgisayarın ekran kartı kronik sorunlu diyorlar. Alacaksan ekran kartını değiştirip Sapphire Pulse yapıp, SSD yi de Adata XPG SX6000 Pro 512GB M.2 SSD Disk yaparsan daha iyi olur. Genelde forumdaki bilgili arkadaşlar bu şekilde yönlendiriyor.
Anladim dostum yeni link attım başka bu nasil sence bu mu daha iyi ilk attığım mı?

"Tuf 5700" de kronik ısınma sorunu var. Başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim.
Anladim dostum yeni link attım başka bu nasil sence bu mu daha iyi ilk attığım mı?

Teknobiyotik X1 AMD Ryzen 7 2700X 3.9GHz, RX5700 XT 8GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı alternatif

Harbi canavar ya bu teşekkürler.
Dostum bu ekran kartı nasıl sizce?
Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT 8GB 256Bit GDDR6

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı