Ryzen 5 3600 yere düştü

KS
G

gurkannatalayy

Yoctopat
Merhabalar. Hayırlı akşamlar.

İleride bir sorun olmaz, eğer işlemci ile ha bire elinize alıp top sektirir gibi sektirmeyecekseniz. 😂
Ya nasıl oldu biliyor musun 😂 Kule tipi fan aldım, onu takacaktım. Stok fanı sökerken bir de baktım ki işlemci de onla beraber geldi. Saç kurutma makinasıyla ısıtıp çıkarttım zarar gelmesin diye. Köşelerden tuttum tabii, o anda birden çıktı, elimden de gitti.

vbios

Centipat
Makaleler
4
Bir şey olmaz. 1 Hafta kullan sorun ile karşılaşırsanız garantiye yollayayın.

AliÖzkan 7734

Centipat
Makaleler
1
Ya nasıl oldu biliyor musun 😂 kule tipi fan aldım, onu takacaktım. Stok fanı sökerken bir de baktım ki işlemci de onla beraber geldi. Saç kurutma makinesıyla ısıtıp çıkarttım zarar gelmesin diye. Köşelerden tuttum tabii, o anda birden çıktı, elimden de gitti.

Bence garantiye gönderin. Ya da iade edip tekrar alın. Yerinizde olsam duramazdım.

Alm06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Acemi iseniz bilgisayarın içini fazla kurcalamayın.

Acemi olduğunuzu şöyle anladım: Fan sökülmeden önce 1-2 DK işlemci ısıtılır ki macun soğukken yapışıp işlemciyi de beraberinde götürmesin.

Emir Dayı

Gigapat
Süper Moderatör
Makaleler
5
Yer
Yürürlüğe girdim
Halıya düşmüş zaten, sert zemin olsa hadi bir ihtimal de halıya düştükten sonra başına bir şey gelmez. Bir düşmeyle kolay kolay bozulabilecek bir parça değil zaten işlemci.

ragnarock492

Decipat
Makaleler
1
İleride sorun olabilir garantisi varsa bence hemen onarima veya degisime gidin.

Garantiye ne diyeceksiniz?

''Ben bunu düşürdüm yenisini verin.''

Tebrikler, işlemciniz artık garanti dışı.

Sénza

Hectopat
Aynısı başıma geldi. Herhangi bir performans kaybı olmamıştı.

ElmorsS

Centipat
Performans kaybı olacağını sanmıyorum ama ilerde bir şey olmaz demek doğru olmaz.Tabi psikolojik olarak takıntılıysanız benim gibi her açtığınızda bir şey olur mu korkusuyla yaşarsınız.

Yukarı