Ryzen 5 3600'ün Besleyebileceği En Güçlü Ekran Kartı Nedir?

SıtkıOnur

Hectopat
Evet arkadaşlar soru basit. Sadece merakımdan soruyorum çünkü şuan bunu kullanıyorum ve bir iki sene sonra çıkan bir kartı alabilirim. Ama asıl sorum şuan dünya piyasasındaki en güçlü ekran kartını besler mi?

RTX 2080'e kadar rahat besler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 2080 e kadar besler katılıyorum.
2080 ti ekran kartına yemez.
sınır rtx 2080.
Arkadaşlar sanırım ordan hiç bir şey bilmiyorum gibi gözüktüm. Ryzen 5 2600 bile RTX 2080 besleyebilen bir işlemci. 3600 nasıl 2080 Ti kartına yetmiyor. Ben neyin ne olduğunu çoğunlukla biliyorum. Ama forumdanda bir destek alayım dedim de sanırım siz bir tık farklısınız.

Arkadaşlar sanırım ordan hiç bir şey bilmiyorum gibi gözüktüm. Ryzen 5 2600 bile RTX 2080 besleyebilen bir işlemci. 3600 nasıl 2080 Ti kartına yetmiyor. Ben neyin ne olduğunu çoğunlukla biliyorum. Ama forumdanda bir destek alayım dedim de sanırım siz bir tık farklısınız.
1080P'de yetmez. Nedeni darboğaz olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı