Ryzen 5 3600X ve RX 5700 XT sistem toplama

80-85 Derecelerde çalışması normal bir kullanıcıyı üzmez Rx 5700 XT için.
Çoğu test videosunu izledim oyunlarda genelde 70-75 bandında geziyor ekran kartı anca çok yüksek oyunlarda 80 derecelerde anlık 82 derece flan oldu. Bu değerlerde dediğim gibi normal bir kullanıcıyı üzmez güzel bir kasa ve kasa için soğutma ile çok rahat kullanabilir. RTX 2070 ayarında bir kartı 2880 TL verip almış arkadaş daha ne olsun.
PSU olarak FSP'nin şu ürününü öneririm.
Yorumun için teşekkür ederim psu olarak önerdiğin psu bütçemin 120 Tl üstünde
benim almay6a düşündüğüm buydu sence aradaki fiyat farkına değer mi değerse senin önerdiğini alabilirim.

Aradaki fiyat farkına bence değer.
Neden dersen senin attığın PSU çok eski nesil. Ürün tamam 700W ama sertifikaları flan bile 2012-13 yıllarına ait. Üstüne görüntüsü ve kabloları eski nesil. FSP'nin resmi sitesinde bile ürün satışta görünmüyor artık.
Benim attığım PSU yeni nesil Slim kablolu daha üst teknoloji ve daha yeni çıkışlar sunabilir. Üstüne 5 Yıl garantili.

Yok 200 dereceyi görür. 90 dereceyi görür ne demek yahu :D Adamların o kadar tasarımcıları var. Vega 64'ün bile tek fanlı modelleri görmüyor o dereceyi daha yüksek TDP değerine sahip olmasına rağmen. 2800 TL'ye alınmış daha da lafı yapılmaz bence. RTX 2070 Super gücünde kart. En kötü hafif undervolt yapılır. Kartların havayı dışarı atma sorunu var ama dediğim gibi 2800 TL'ye alınmış.

80-85 Derecelerde çalışması normal bir kullanıcıyı üzmez Rx 5700 XT için.
Çoğu test videosunu izledim oyunlarda genelde 70-75 bandında geziyor ekran kartı anca çok yüksek oyunlarda 80 derecelerde anlık 82 derece flan oldu. Bu değerlerde dediğim gibi normal bir kullanıcıyı üzmez güzel bir kasa ve kasa için soğutma ile çok rahat kullanabilir. RTX 2070 ayarında bir kartı 2880 TL verip almış arkadaş daha ne olsun.
PSU olarak FSP'nin şu ürününü öneririm.
5700xt için henüz erken olduğnu düşünüyorum AMD klasik kart çıkarmadan önce driver çıkarmayı beceremediği için en azından 2-3 ay daha beklenmeli 5xxx serisi kartlar için tam olarak oturduktan sonra tadından yenmiyecek o kartların

Şahsen ben RTX 2060 ı satıp 5700 almayı düşünüyorum Firmalar kendi soğutucu sistemlerini piyasaya sürdüğü zaman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı