Ryzen 5 5500 RTX 4060 darboğaz yapar mı?

Yapmaz 4060 dediğin kart 3060 Ti'den bir tık güçsüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
beslemese hazır sistem olur mu bakın Recep Baltaş incelemiş.
Hocam Recep Baltaş inceledi diye darboğaz yapmıyor demek yanlış olur. Beslemesine besliyor fakat belirttiğim civarda darboğaz yapıyor.

Hocam Recep Baltaş inceledi diye darboğaz yapmıyor demek yanlış olur. Beslemesine besliyor fakat belirttiğim civarda darboğaz yapıyor.

Dostum ModArt PC bile sistem hazırlamış sence darboğaz yapacak işlemci kullanır mı? Dakika 1.05'i açıp izler misin dostum çok güzel bir açıklaması var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekstra olarak Gaming gen gibi sitelerde 4060 Ryzen 5 5500'lü sistemler satılıyor. BLADE-4060 / AMD Ryzen 5 5500 MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR TESTO / RYZEN 5 5500 / RTX 4060 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHz DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI bu da yetmezse internette testleri var
umarım darboğaz yapmadığını anlamışsındır. Yok darboğaz var diyorsan kanıt bekliyorum senden.

Dostum ModArt PC bile sistem hazırlamış sence darboğaz yapacak işlemci kullanır mı? Dakika 1.05'i açıp izler misin dostum çok güzel bir açıklaması var.

Dostum, darboğaz olmaması için işlemcinin ekran kartını %100 oranda beslemesi gerekir. 5500'ün 4060'ı %100 oranda besleyeceğini düşünmüyorum ama yeterli gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı