Ryzen 5 5600 bilgisayarda donmalar

fatihakcmk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 buçuk ay önce İtopya'dan haır sistem aldım. Son 1 haftadır bilgisayarda Chrome'de gezerken ekran donuyor. YouTube'da falan video izlerken ses geliyor ama görüntü donuyor. 15 20 saniye sonra yavaş yavaş düzeliyor Chrome'de başka sekme açtığımda veya YouTube'da başka videoya geçtiğimde tekrar donuyor. Yeniden başlattığımda düzeliyor. Neden olabilir sizce.
Ekran kartı: ASUS Radeon RTX 6750 XT Dual.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
RAM: G.Skill F4 16 GB.
Anakart: Prime B450M K 2
SD: Corsair CSSD-F10000GBMP600CXT

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart driver'ını güncellemeyi denediniz mi? Genelde driver sürümlerinin eski olmasından kaynaklanır bu sorunlar.
Bu video yardımcı olacaktır;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart Driver'ını güncellemeyi denediniz mi? Genelde driver sürümlerinin eski olmasından kaynaklanır bu sorunlar.

Anakart Driver'ını güncellemeyi denediniz mi? Genelde driver sürümlerinin eski olmasından kaynaklanır bu sorunlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS ve anakart sürücüleri güncel dün Apex oynuyordum 165 FPS sabit alıyorum normalde 20 FPS'lere düşüyor Windows'a dönüp tekrar giriyorum düzeliyor sonra ani geçişlerde tekrar 20 FPS'e düşüyor.

Geri
Yukarı