Ryzen 5 5600 için anakart tavsiyesi

ASUS TUF ile arasında ne gibi farklar var?

Asuf TUF ile MSI Tomahawk arasında ne gibi bir fark var? Ona göre tercih edeceğim.

@Mithat Berhan abi, hangisinin daha iyi olduğunu anlatır mısın? Bence bu kart daha mantıklı.

Tomahawk'ın TUF modeline gore ne gibi bir artısı var? ASUS'un anakartı cok güzel duruyorda bilmediğim farklı özelliği varsa tabii ki de bir tipi içinde anakart almam. Amazon'da 1295 TL'ye düşmüş o yüzden özellikle sormak istedim.

Bugün Amazon'dan ASUS TUF Gaming B550 PLUS sipariş verdim. 1295 TL bence güzel fiyat. Bizim gibi standart kullanıcıların B550 F ve diğer önerilen modeller arasındaki nüanslardan fazla etkileneceğini düşünmüyorum. TUF Gaming modeli geleceğe yönelik birçok özelliği sunuyor yetmediği yerde OC'da yapma imkanın var. Ryzen'in yeni çıkacak işlemcilerini de destekleyecek. 3900X modeline kadar rahatlıkla sıkıntı yaşamayacağın bir anakart. Profesyonel değiliz bütçemizde kısıtlı. Birçok ihtiyacını fazlasıyla karşılar hatta her detayını da kullanabileceğimizi düşünmüyorum. Bütçene uygunsa bence düşünmeden al.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı