Ryzen 5 5600 için anakart tavsiyesi

En son sürüm BIOS'u indirip kullanabilirsiniz.
Eski işlemci ile BIOS'unu guncelleminiz gerek.
@messinicocugu'nun attığı linkteki F51g sürümü indirip BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsiniz. Ama illa anakart alacağım diyorsanız:

Şu anki işlemcin ile BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsin.
F51g BIOS'u mevcut ise destekler:
Şu anki işlemcin ile BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsin.
F51g BIOS'u mevcut ise destekler:
F51g BIOS güncellemesinde destek gelmiş sıkıntısız kullanırsınız hocam.

BIOS F51g güncel kullanıyorum. Eski konulara göz gezdirdiğimde A320 ile 5600 kullanılmaz, tavsiye etmiyoruz gibi söylemler vardı. Sıkıntı olmaz ise anakart değiştirmeden kullanmaya devam ederim.

BIOS F51g güncel kullanıyorum. Eski konulara göz gezdirdiğimde A320 ile 5600 kullanılmaz, tavsiye etmiyoruz gibi söylemler vardı. Sıkıntı olmaz ise anakart değiştirmeden kullanmaya devam ederim.

Kullanılmaz değil hocam sadece giriş seviyesi olduğu için sizin anakartınız yakışmaz anlamında demişlerdir muhtemel. OC yapamayacaksınız bir de oda etken.

Kullanılmaz değil hocam sadece giriş seviyesi olduğu için sizin anakartınız yakışmaz anlamında demişlerdir muhtemel. OC yapamayacaksınız bir de oda etken.
Anakartım desteklesede OC yapmayı düşünmüyorum o yüzden şu an için önemli bir kriter değil.

Kullanırsınız hocam bir problem yaratmaz.

Geri
Yukarı