Ryzen 5 5600 için Arctic Liquid Freezer II alınır mı?

Curve Optimizer'den bahsediyorsunuz değil mi? Ayarlar hakkında yardımcı olabilirseniz hemen denerim memnuniyetle.

Ben geleneksel All-Core OC'ciyim biraz daha, ama düzgünce yapmayı öğrenirsem yardım edebilirim.

Ben geleneksel All-Core OC'ciyim biraz daha, ama düzgünce yapmayı öğrenirsem yardım edebilirim.
Curve daha mantıklı geldi bana yabancı bir videoda detaylı izlemiştim. Müsait zamanda ona bakarak tekrar denerim ve sizinle de paylaşırım.

Bu arada bir görsel eklemek istedim. Kasanın görünüşü gündüz çok daha güzel aslında siyah beyaz temalı ama anlık böyle çektim olduğu gibi göndereyim dedim. X127 görünüş olarak berbat bana göre fakat performansı güzel.
IMG_20220518_231859.jpg

Curve daha mantıklı geldi bana yabancı bir videoda detaylı izlemiştim. Müsait zamanda ona bakarak tekrar denerim ve sizinle de paylaşırım.

Bu arada bir görsel eklemek istedim. Kasanın görünüşü gündüz çok daha güzel aslında siyah beyaz temalı ama anlık böyle çektim olduğu gibi göndereyim dedim. X127 görünüş olarak berbat bana göre fakat performansı güzel.
Eki Görüntüle 1392032
Ben tüm çekirdekler(all cores) için -30 değerini atadım ve sonrasında Prime95 ile test ettim. 1. Çekirdek sürekli çalışmayı durduruyordu. Sonra her çekirdek için ayrı ayar yaptım(per core). 1. Çekirdek için -20, diğerleri için -30 stabil çalıştı.
Prime95 testinde stok soğutucu ile 90 dereceyi görüyor . Oyunlarda rahatsız edici bir sıcaklık olmadığı için (60-75 arası) stok soğutucu ile devam edeceğim şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı