Ryzen 5 5600 ile ekran kartsız sistem toplama

ASUS alacaksan şansa kalmış bir şey var ebnim gibi anakart, işlemci soğutucu vidası ölümüne sıkılı olabilir, MSI da alabilirsin, anakartı 1700'e gördüm dün indirimde ama nerede hatırlamıyorum.

Cok teşekkürler, anakart konusunda daha ucuz bir anakart bakacagim butcemin cok uzerinde o maalesef. Son olarak islemciyi nereden sipariş verdiniz acaba?

Bu sisteme MSI Ventus XS RTX 2060 aldım doların yükselmesi benim de ayarımı kaydırdı. 😠
Bu sisteme MSI Ventus XS RTX 2060 aldım doların yükselmesi benim de ayarımı kaydırdı. 😠

Fikir değiştirip RX 6600 XT Nitro+ aldım daha garanti yerden Amazon teşekkürler arkadaşlar.

Fikir değiştirip RX 6600 XT Nitro+ aldım daha garanti yerden Amazon teşekkürler arkadaşlar.

Arkadaşlar selam, şansızlık geldi beni buldu anakart yandı 😀, anakart olarak ne önerebilirsiniz acaba, Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
5600g koymak sanki daha mantıklı. Pardon konu hortlamış fark etmemişim bile :(

Arkadaşlar selam, şansızlık geldi beni buldu anakart yandı 😀, anakart olarak ne önerebilirsiniz acaba, Yardımcı olabilecek var mı?
Anakart nasıl yandı ya.

Geri
Yukarı