Ryzen 5 5600 işlemciyi stok fan ile kaç gün kullanmalıyım?

Dark Freezer X129 şiddetle tavsite ederim. Bu modelin X126 modelini kullandığım zaman R5 2600 işlemcim en ağır testlerde dahi 50-55 dereceyi geçmiyordu. Bu yeni modelini hiç düşünemiyorum. Ve bu modelinde çift fan var. Yanında kaliteli macun da yolluyorlar. Bence hiç düşünmeden bunu alabilirsin. Tabii boyutları kasana oluyor mu bir incele. Biraz büyük.

Dark Freezer X129 şiddetle tavsite ederim. Bu modelin X126 modelini kullandığım zaman R5 2600 işlemcim en ağır testlerde dahi 50-55 dereceyi geçmiyordu. Bu yeni modelini hiç düşünemiyorum. Ve bu modelinde çift fan var. Yanında kaliteli macun da yolluyorlar. Bence hiç düşünmeden bunu alabilirsin. Tabii boyutları kasana oluyor mu bir incele. Biraz büyük.

Evet sığıyor fakat anakart uyumluluğu var mı?

SE 214 XT tek fanlı olmasına rağmen neredeyse eşit performans gösteriyor ve fiyatı daha ucuz bence daha mantıklı.

Peki FPS de ne kadar bir düşüş yaşandı.

Hocam işin açıkçası ölçmedim :D
Zaten oynadığım oyunlarda ekran Hz'imin çok çok üstünde bir performans aldığım için kapattıktan sonra açık hali umurumda olmadı :D

Güvenilir tabii rahatlıkla alabilirsiniz forumda en çok önerilen soğutuculardandır.

Son olarak bir sorum daha var. D
Sence bu soğutucumu yoksa bu mu?

Son olarak bir sorum daha var. D
Sence bu soğutucumu yoksa bu mu?

SE 214 XT'yi seçerdim fanı biraz daha iyi onun dışında tasarımları vs. hepsi aynı.
Beyaz olan ARGB modeli alırsan daha iyi olur RGB'yi kontrol edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı