Ryzen 5 5600 nasıldır?

Anakart almadıysanız Intel İ5 12400F daha iyi bir seçim olacaktır.
Anakartım sadece AMD destekliyor. Ryzen 3 2200 var şuan onu yükselteceğim.

İşlemci güzel ama sen o işlemciyi hangi ekran kartıyla kullanacağın. 4K ve 4090 düşünüyorsan alma.
RX 570 var ekran kartını kısa vadede değiştirmeyeceğim. Sorun olmaz herhalde

Şuanki işlemciyi alalı 5 sene oluyor ilk zamanlar sorun yaşamıyordum ama şuan bariz belli oluyor performans sorunu, dediğim gibi bana yine en az 4-5 sene sorun çıkartmayacak işlemci lazım. 5600 ve 5600X arasında büyük bir fark var mı? Alayım birini.

Anakartım sadece AMD destekliyor. Ryzen 3 2200 var şuan onu yükselteceğim.

Şuanki işlemciyi alalı 5 sene oluyor ilk zamanlar sorun yaşamıyordum ama şuan bariz belli oluyor performans sorunu, dediğim gibi bana yine en az 4-5 sene sorun çıkartmayacak işlemci lazım. 5600 ve 5600X arasında büyük bir fark var mı? Alayım birini.
Aralarında fark yok en ucuz olan hangisi ise onu alın.

Anakartım sadece AMD destekliyor. Ryzen 3 2200 var şu an onu yükselteceğim.

Şu anki işlemciyi alalı 5 sene oluyor ilk zamanlar sorun yaşamıyordum ama şu an bariz belli oluyor performans sorunu, dediğim gibi bana yine en az 4-5 sene sorun çıkartmayacak işlemci lazım. 5600 ve 5600X arasında büyük bir fark var mı? Alayım birini.

Hayır olmaz. Yaklaşık 1 sene ekran kartı alana 2 GB Radeon ekran kartı ile kullanmıştım. 5600 alsan yeterli. Sorun konusuna gelince PC'yi kardeşime verdim. 3 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı