Ryzen 5 5600 sisteme 8 bin TL'ye yükseltme önerisi

Bütçe
8000

Umut Çetin

Decapat
Daha fazla  
16 GB RAM.
RX 6600 ekran kartı.
Ryzen 5 5600 işlemci.
B450M K2 anakart.
1 TB HDD.
480 GB SSD.
Sistemim bu şekilde. İşlemcimi yükseltmek istiyorum. 8.000 TL'yi geçmeyecek. Değiştirmeme değecek bir işlemci öneriniz var mıdır?
CS2, FIFA 24 GTA 5 oynuyorum genellikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB RAM.
RX 6600 ekran kartı.
Ryzen 5 5600 işlemci.
B450M K2 anakart.
1 TB HDD.
480 GB SSD.
Sistemim bu şekilde. İşlemcimi yükseltmek istiyorum. 8.000 TL'yi geçmeyecek. Değiştirmeme değecek bir işlemci öneriniz var mıdır?
CS2, FIFA 24 GTA 5 oynuyorum genellikle.

Ekran kartın için en uyumlu işlemcilerden birine sahipsin zaten.

AMD Ryzen 7 5800X önerebilirim ancak bu işlemci için sıvı soğutucu gerekir haberin olsun. Bu arada önerdiğim işlemci 6500 TLdir.
Sıvı soğutucu gerek olmayan, aldığıma değecek bir işlemci var mı? Fiyat biraz esneyebilir. Cs2 de sistem çok yetmiyor. Fps drop çok oluyor. 450_550 fps oynatacak güçlü bir işlemci almak istiyorum

Sıvı soğutucu gerek olmayan, aldığıma değecek bir işlemci var mı? Fiyat biraz esneyebilir. CS2 de sistem çok yetmiyor. FPS düşmesi çok oluyor. 450_550 FPS oynatacak güçlü bir işlemci almak istiyorum.

Hocam CS2'de şu an optimizasyon sorunu var. FPS'ini kaç Hz kullanıyorsan ona sabitle. Optimizasyon geldikçe düzelir. R5 5600, RX 6700 kullanıyorum, herhangi bir drop mevcut değil. Ayrıca ekran kartını hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Sıvı soğutucu gerek olmayan, aldığıma değecek bir işlemci var mı? Fiyat biraz esneyebilir. Cs2 de sistem çok yetmiyor. Fps drop çok oluyor. 450_550 fps oynatacak güçlü bir işlemci almak istiyorum
5 5600 gayet yeterli bu arada cs2 sıkıntılı bir oyun şu an çıkınca fps sorunun düzelir sistemin gayet yeterli csgo için

Hocam CS2'de şu an optimizasyon sorunu var. FPS'ini kaç Hz kullanıyorsan ona sabitle. Optimizasyon geldikçe düzelir. R5 5600, RX 6700 kullanıyorum, herhangi bir drop mevcut değil. Ayrıca ekran kartını hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Şuan pc yanında değilim ama siz hangi sürümü kullanıyorsunuz en stabil sürüm hangisi

Şu an PC yanında değilim ama siz hangi sürümü kullanıyorsunuz en stabil sürüm hangisi.

23.4.2 kullanıyordum. Aynı şekilde drop yiyordum bende. 23.8.2 sürümüne geçtim drop düzeldi. Sadece oyuna ilk kez girdiğinde 2-3 dakikalık bir drop olur, sonrasında düzelecektir.

Eğer eski sürümü kullanıyorsanız, güvenli moda geçip DDU ile eski sürümü kaldırın. Daha sonra yeni sürümü indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı