Ryzen 5 5600 sisteme yükseltme tavsiyesi

ASUS TUF A15 ve Kingston Fury Renegade. Hız testim bu şekilde. Program bozuk sanırım.

Eki Görüntüle 1899269

Eki Görüntüle 1899270

Acaba yüksek hızları mı desteklemiyor program çok ilginç bir test olmuş :D Yoksa Crystaldaki Q1T1 veya Q32T1 değerine göremi bir benchmark yapıyor

Solid state dirve S70 Lite diye bir şey olması lazım SSD modeli.

Vaktin varsa adlink SSD toolbox indirip Secure Erase yap yanında format USB'si olsun düzeltebilir denemekten zarar gelmez

Acaba yüksek hızları mı desteklemiyor program çok ilginç bir test olmuş :D yoksa Crystaldaki Q1T1 veya Q32T1 değerine göremi bir benchmark yapıyor.

Vaktin varsa adlink SSD toolbox indirip Secure Erase yap yanında format USB'si olsun düzeltebilir denemekten zarar gelmez.

Nasıl yapıldığını bilmiyorum diskler hakkında çok bir bilgim yok bir YouTube'dan bakayım format USB'si var hazır.

Öyle bir seçenek bulamadım programda.

Yüksek boyutlu bir oyun indirmesi yaparken YouTube gibi platformlarda takılırken donma hissettiniz mi hiç? Eğer öyle bir şey mevcutsa droplarınız kesinlikle SSD kaynaklıdır. Secure Erase yapabileceğiniz yazılımları araştırmanız gerekiyor.

Yüksek boyutlu bir oyun indirmesi yaparken YouTube gibi platformlarda takılırken donma hissettiniz mi hiç? Eğer öyle bir şey mevcutsa droplarınız kesinlikle SSD kaynaklıdır. Secure Erase yapabileceğiniz yazılımları araştırmanız gerekiyor.

Ya da sistem yeniyse SSD garantisi mevcutsa değiştirin

Yüksek GBlı oyunlar indirirken kullanıyordum öyle bir şey hissetmedim bazen oluyor ama oyunda çok sık oluyor.

Ya da sistem yeniyse SSD garantisi mevcutsa değiştirin.

PC biraz geç açılıyor bir de.

Dediğim gibi NVIDIA driverinizin sürümünü öğrenin DDU ile silip 1-2 5-6 sürüm altını kurmayı deneyin bir de öyle test edin. Hala donma vs varsa SSD kaynaklıdır.

RAM falan her şeyin garantisi varda onunkini bulamadım hazır sistem olduğu için onlarla iletişime geçerim de garanti için sıkıntı onda mıdır?

RAM falan her şeyin garantisi varda onunkini bulamadım hazır sistem olduğu için onlarla iletişime geçerim de garanti için sıkıntı onda mıdır?

Ekran kartı sürücünü yukarıda yazdığım gibi bir hallet bakalım dropların çözülecek mi eğer çözülmezse SSD sıkıntılıdır.

Dediğim gibi NVIDIA driverinizin sürümünü öğrenin DDU ile silip 1-2 5-6 sürüm altını kurmayı deneyin bir de öyle test edin. Hala donma vs varsa SSD kaynaklıdır.

Geri
Yukarı