Ryzen 5 5600 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
18000
Çöp. 4060 Ti 16 GB'ların para tuzağı olduğunu bin defa söyledik. Sakın tercih etmeyin.

Bu var.

Galax iyi midir? NVIDIA'ya geçmek istiyorum AMD ekran kartından bıktım. Şu anki ekran kartım çalıştığında uçak motoru gibi çalışıyor ve kötü değil ama 75 dereceleri buluyor çok rahat

Galax iyi midir? NVIDIA'ya geçmek istiyorum AMD ekran kartından bıktım. Şu anki ekran kartım çalıştığında uçak motoru gibi çalışıyor ve kötü değil ama 75 dereceleri buluyor çok rahat
Galax iyidir. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Soputma performansı olarak asustan farkı yok diye biliyorum. Ancak test videolarını izleyip tam bir karar verebilirsiniz.

Galax iyidir. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Soputma performansı olarak asustan farkı yok diye biliyorum. Ancak test videolarını izleyip tam bir karar verebilirsiniz.
3060 hangi marka alınır tavsiye ettikleriniz falan, hani ortalama bir değerlendirme yapma açısından

Markadan ziyade model önemlidir. Ancak ne yapmaya çalıştığınızı tam olarak anlamadım. Birazcık açarsanız daha rahat yardımcı olabilirim.
yani fiyat skalası piyasada acayip karışık olduğundan dolayı kafam karıştı. 3000 serisi ya da 4000 serisi ekran kartlarından hangi model ve markalardan alabilirim belirttiğim bütçeyi çok aşmayacak şekilde. 3000 ve 4000 serisi için öneriler arıyorum. Hani 3000 serisinden bu fiyat skalasında ne alabilirim mesela

Yani fiyat skalası piyasada acayip karışık olduğundan dolayı kafam karıştı. 3000 serisi ya da 4000 serisi ekran kartlarından hangi model ve markalardan alabilirim belirttiğim bütçeyi çok aşmayacak şekilde. 3000 ve 4000 serisi için öneriler arıyorum. Hani 3000 serisinden bu fiyat skalasında ne alabilirim mesela.

3000 serisi almayın 4070 çekin.

Geri
Yukarı