Ryzen 5 5600X GTX 1650 ekran karti 240 Hz monitor icin yeterli midir?

Merhaba, şu an sistemimde Ryzen 5 3600 var yavas yavas sistemi yukseltmek istiyorum. Bir ogrenciyim kendi imkanlarim ile yapiyorum o yüzden cok pahali parcalari alamiyorum. fiyat performans olarak alabilecegim en iyi urunleri almak istiyorum. Ryzen 5 5600X GTX 1650 videolarini izledigimde Valorant'ta 150 250 arasi surekli dalgalandigini gordum. CS:GO icin ise yeterli kaynak bulamadim şu anki sistemimde bile 200FPS altina dusmezken izledigim videolarda boyle olmasini cok garipsedim. B550M-K anakartim var. Bu yuzden yeni nesil islemcilere gecemiyorum galiba. Ryzen 5 5600 ve GTX 1650 urunleri ile ortalama CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS alabilirim? Ekran kartimi CS:GO ve Valorant icin degistirmem gerekiyor mu?

Ekran kartın şu an yeterli düzeyde çok dert etme 240 FPS alırsın bazen 300leri geçer bazen 180'lerde kalır sorun olmaz yani.

Ekran kartın şu an yeterli düzeyde çok dert etme 240 FPS alırsın bazen 300leri geçer bazen 180'lerde kalır sorun olmaz yani.

Ama istiyorsan RX 6500 6600 modellerine göz atabilirsin seni üzmez dostum.

Merhaba, şu an sistemimde Ryzen 5 3600 var yavas yavas sistemi yukseltmek istiyorum. Bir ogrenciyim kendi imkanlarim ile yapiyorum o yüzden cok pahali parcalari alamiyorum. Fiyat performans olarak alabilecegim en iyi urunleri almak istiyorum. Ryzen 5 5600X GTX 1650 videolarini izledigimde Valorant'ta 150 250 arasi surekli dalgalandigini gordum. CS:GO icin ise yeterli kaynak bulamadim şu anki sistemimde bile 200FPS altina dusmezken izledigim videolarda boyle olmasini cok garipsedim. B550M-K anakartim var. Bu yuzden yeni nesil islemcilere gecemiyorum galiba. Ryzen 5 5600 ve GTX 1650 urunleri ile ortalama CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS alabilirim? Ekran kartimi CS:GO ve Valorant icin degistirmem gerekiyor mu?

Ekran kartın yeterli ama FPS düşüşleri yaşarsın o işlemcinin en iyi uyumu RX 6700XT ile olur.

Merhaba, şu an sistemimde Ryzen 5 3600 var yavas yavas sistemi yukseltmek istiyorum. Bir ogrenciyim kendi imkanlarim ile yapiyorum o yüzden cok pahali parcalari alamiyorum. fiyat performans olarak alabilecegim en iyi urunleri almak istiyorum. Ryzen 5 5600X GTX 1650 videolarini izledigimde Valorant'ta 150 250 arasi surekli dalgalandigini gordum. CS:GO icin ise yeterli kaynak bulamadim şu anki sistemimde bile 200FPS altina dusmezken izledigim videolarda boyle olmasini cok garipsedim. B550M-K anakartim var. Bu yuzden yeni nesil islemcilere gecemiyorum galiba. Ryzen 5 5600 ve GTX 1650 urunleri ile ortalama CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS alabilirim? Ekran kartimi CS:GO ve Valorant icin degistirmem gerekiyor mu?

ASUS 23,8" XG249CM 1MS 270HZ içinden type-c çıkıyor kaliteyi sen duşun yani​

Geri
Yukarı