Ryzen 5 5600X için sıvı soğutucu önerisi

O şırıltı sesi ilk aldığınızda geliyor yorumlarda bir arkadaşın önerisi vardı ilk başta pompayı takın sonra radyatörü yukarı takacaksanız sallayın ondan sonra takın diye ben öyle yaptım ses yok ama kesinlikle PF240 alınca pişman olmayacaksın emin ol gözünü kapat ve al :) başka markalara bakarak aklını karıştırma fiyat desen uygun performans desen mükemmele yakın daha ne olsun adamlar yapmış :)

Evet 240 gayet uygun ama 360mm olarak pek uygun değil gibi 360mm olarak 1000TL'ye bu var.
Hakkını verir mi sence yoksa SilverStone daha mı mantıklı?
360 alacağım kesin. Yoksa 240mm SilverStone alırdım ama kasa madem destekliyor zevkini çıkarayım diyorum.

Evet 240 gayet uygun ama 360mm olarak pek uygun değil gibi 360mm olarak 1000TL'ye bu var.
Hakkını verir mi sence yoksa SilverStone daha mı mantıklı?
360 alacağım kesin. Yoksa 240mm SilverStone alırdım ama kasa madem destekliyor zevkini çıkarayım diyorum.

Konuyu okurken ben sadece işlemci markanı okudumda kasa markası yazdıysanız gözume ilişmedi ama işleciniz tekrardanda teyit olsun diye yazıyorum Ryzen 5 5xxx tamam güzel bir işlemcide @CJack60 üstat da söylemiş sana 360 fazla tabii ki gende karar senındır kararını veya aklındakını değiştirmek değil amacımız ama;

1: 360mm fazla buyuk ve gereksiz.
2: 240mm SilverStone PF 240 ID-cooling zoomflowdan daha iyi diye düşünüyorum.

Videolarında gordugum kadarıyla 60DB gibi bostayken bir ses gurultusu var onu dınlemek sıkıntı yaratır sana...
Sen SilverStone PF240 al hiç ugrasma 360larla falan yok illa 360 olacak dıyosanda gene SilverStone al hem daha sessiz hem daha performanslı...

Geri
Yukarı