Ryzen 5 5600X için sıvı soğutucu önerisi

volkansvdk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, fanım cok ses cıkartıyor işlemci fan, ben de sıvı soğutma almak istiyorum. Sizce bu ürün nasıl?

MSI MAG CoreLiquid P240 240 mm Intel(1700p)-AMD uyumlu sıvı soğutucu
Veya Sinerji'den önerdiginiz sıvı soğutma var mı?
Veya sıvı soğutmaya gerek yok kendi fanı yeter eder diyorsanız yani bir yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut fanın stok fan mı? Çünkü aynı işlemciye SE-224XT fan kullanıyorum ve ekran kartımın fanı işlemci fanımın sesini bastırıyor resmen, işlemcim o kadar sessiz çalışıyor.

Arkadaşlar merhaba, fanım cok ses cıkartıyor işlemci fan, ben de sıvı soğutma almak istiyorum. Sizce bu ürün nasıl?

MSI MAG CoreLiquid P240 240 mm Intel(1700p)-AMD uyumlu sıvı soğutucu.
Veya sıvı soğutmaya gerek yok kendi fanı yeter eder diyorsanız yani bir yardım edin.

Ben 5600X için bu soğutucuyu kullanıyorum size de öneririm ID-Cooling SE-214-XT ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

MSI MAG CoreLiquid P240 240 mm Intel(1700p)-AMD uyumlu sıvı soğutucu.

MSI 2 tane sıvı soğutma kullandım ikisi de 6 ay ya da 1 yıl sonra performansı çok düştü ama ilk kullanımlarda bayağı iyi soğutma etkisi var zamanla bu etki azalıyor, Cooler Master, NZXT, ASUS ya da kule tipi bakmanı tavsiye ederim.

Yani arkadaşlar Knight Online oynuyorum yayın izliyorum Internet'de dolanıyorum bunları yapıyorum kısacası gerek var mı yani stok fan yeterli mi?

Geri
Yukarı