Ryzen 5 5600X uyumlu anakart tavsiyesi

Hepinize yorumlar için teşekkür ediyorum. Direk tak-çalıştır şeklinde alabileceğim bir anakart daha uygun olur açıkcası bu işlemle uğraşmak istemiyorum, çok bilgili değilim bu konularda. Ya da almış olduğum yer bu güncellemeyi yapıp yollayacaksa o şekilde alayım. Alacağım yer bu BIOS güncellemesini yapar mı?

Hepinize yorumlar için teşekkür ediyorum. Direk tak-çalıştır şeklinde alabileceğim bir anakart daha uygun olur açıkcası bu işlemle uğraşmak istemiyorum, çok bilgili değilim bu konularda. Ya da almış olduğum yer bu güncellemeyi yapıp yollayacaksa o şekilde alayım. Alacağım yer bu BIOS güncellemesini yapar mı?
Bu bütçedeki bir anakartta 5000 BIOS Ready bir anakart bulamazsın.

Bu bütçedeki bir anakartta 5000 BIOS Ready bir anakart bulamazsın.
Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. Satın aldığım yere bu işlemciyle kullanacağımı, gerekli BIOS güncellemelerinin yapılarak gönderilmesini iletsem yaparlar mı? Ya da şehrimde herhangi bir bilgisayarcıya bu işlemi yaptırabilir miyim?

Aynı modelin mAtx modeli problem çıkarır mı? Ürün bu.

Son düzenleme:
Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. Satın aldığım yere bu işlemciyle kullanacağımı, gerekli BIOS güncellemelerinin yapılarak gönderilmesini iletsem yaparlar mı? Ya da şehrimde herhangi bir bilgisayarcıya bu işlemi yaptırabilir miyim?

Aynı modelin mAtx modeli problem çıkarır mı? Ürün bu.
Vatan Bilgisayar'da anakart BIOS güncellemesini yaparlar.

Merhaba arkadaşlar bende Ryzen 5 5600X için anakart arıyorum
Ryzen 5 5600X işlemci
ASUS TUF Gaming B550-PLUS WF AMD B550 Soket AM4 Ryzen DDR4 4800MHz (OC) Anakart
İle 2 X 8 GB 3600 RAM tavsiye edermsinız yoksa B450 yeterli mi Ryzen 5 5600X için

Son düzenleme:

Geri
Yukarı