Ryzen 5 7500F, MSI Pro A620M-E ve GTX 1060 3GB ekran kartı 500W PSU ile çalışır mı?

kajizoN

Hectopat
Ryzen 5 7500F, MSI Pro A620M-E ve GTX 1060 3GB ekran kartı 500W PSU ile oyun oynanmadan masaüstünde çalışır mı? Parçalar birbirleriyle uyumlu olur mu? (İdarelik bu şekilde kullanacağım)

Parçaları sipariş ettim bakalım teşekkürler. Bu arada masaüstü kullanımında Ryzen 5 7500F'i stok fan soğutabilir mi? Sanırım aşırı ısınan bir işlemciymiş kule fan öneriyorlar.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Anakarttan memnun musun? Bende de GTX 1060 3GB var sistem yükseltmek istiyorum. Herhangi bir problem oldu mu? Ayrıca oynadığınız oyunlarda FPS değerleri kaç cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Anakarttan memnun musun? Bende de GTX 1060 3GB var sistem yükseltmek istiyorum. Herhangi bir problem oldu mu? Ayrıca oynadığınız oyunlarda FPS değerleri kaç cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sistemden gayet memnunum hocam. Başlarda GTX 1060 3GB ve Ryzen 5 7500F ile gayet yeterli FPS'leri alıyordum. Bir de RTX 3070 Ti 8 GB ekran kartı aldım şu an FPS olarak hiçbir sorunum yok ama sadece CS2 oynadım nadiren de PUBG Apex oynadım. Diğer oyunlarda bilemiyorum.

Ryzen 5 7500F, MSI Pro A620M-E ve GTX 1060 3GB ekran kartı 500W PSU ile oyun oynanmadan masaüstünde çalışır mı? Parçalar birbirleriyle uyumlu olur mu? (İdarelik bu şekilde kullanacağım)
Kardeşim bende de aynı işlemci ve anakart var işlemci soğutucu bakıyorum da tereddüt ettim bende AK400 almak istiyorum da anakarta sığar mı diye emin olamadım sen topladın mı bu şekilde sığdı mı anakarta ?

Kardeşim bende de aynı işlemci ve anakart var işlemci soğutucu bakıyorum da tereddüt ettim bende AK400 almak istiyorum da anakarta sığar mı diye emin olamadım sen topladın mı bu şekilde sığdı mı anakarta ?
Kral yukarıdaki sistemi topladım çok oldu. FPS değerleri gayet iyi ve soğutucu olarak Arctic Freezer 34 Esports Duo tercih ettim sığdı şuanlık herhangi bir sorunum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı