Ryzen 5600 sistemde CS:GO haritaları geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 11

Watch1q

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Benim sorum ve sorunum şöyle. CS:GO oynuyorum 1. giriş olarak rekabetçi veya atölye veya ölüm maçına hızlı şekilde giriyor disconet atip 2. olarak tekrar ölüm maçına rekabeciye falan girmeye çalışınca harita yüklemesi ya 2 3 dk alıyor ya da hiç bağlanmıyor reset atmak zorunda kalıyorum bu sorun ilk girişte sıkıntı yaratmasi gerekirken bana 2.de sorun oluyor sorunu 1 haftadır çözemedim bulamadım da bir yerde yardımcı olabilirseniz minnettar olurum. Teşekkürler.
Sistemim.
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 6600.

İşlemci: Ryzen 5600.

RAM: Ayrı ayrı tek slot AMD de sıkıntı oluyor dediler ayrı aldım aynı model aynı marka toplamda 32 GB Kingston Fury Beast DDR4 16 GB RAM 3200 MHz CL16.

Güç kaynağı NZXT yarı modüler 550W.

Windows 11 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme ekranı genellikle depolama birimi performansına göre değişir, sağlık durumunu okuma yazma oranına bir bakın derim. Ben Windows 10'dan 11'e temiz kurulum yapmadan geçtiğimde de bu sorunu yaşıyordum eğer sizde öyle yaptıysanız temiz kurulum öneririm.

+cl_forcepreload 1
Bu kodu girdiğinde başlatma seçeneklerine oyuna girdiğinizde direk olarak haritaları indirmeye başlar ve bu sayede oyuna girerken daha hızlı girer ve FPS biraz daha yüksek değerlere çıkar.

Geri
Yukarı