Ryzen 7 2700X için ekran kartı önerisi

DULBIRAKAN

Hectopat
Sistemim bu şekilde.
  • B450M S2H anakart.
  • G.Skill 3200HZ 16CL Dual kit RAM.
  • XPG 512 GB SX8200PRO M.2 SSD.
  • Ryzen 7 2700X işlemci.
Derdimi anlatmak istiyorum artık kafayı yemek üzereyim çok fazla para vermek istemiyorum benim almak istedigim monitör 27inc 144Hz 1ms 1920%1080P çözünürlük en fazla almak istedigim monitör bu ben oyun yayınları yapmak istiyorum aklımdaki performans beni önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunlarda bile rahatlıkla oynatması Full grafik ayarlarında devamlı olarak oynayacagım gibi bir iddiam yok yani istedigim kart önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunlarda bile beni rahatlıkla oynatsın ve yayın için uygun olan ekran kartı hangisi ise onu almak istiyorum performans konusunda ısınmasın istiyorum yani çok fazla abartı şekilde ısınmasın sogutması güzel olsun ve hangi oyun olursa olsun beni asla sabit olarak 80FPS altına düşürmesin istiyorum bu bahsettigim özellikleri taşıyan fiyat performans ekran kartı. Almak istedigin ekran kartını aşagıya bırakıyorum.
Ve ayrıca bu topladıgım sistem beni en az 5 6 yıl rahatlıkla götürsün istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200326-184010.png
    Screenshot_20200326-184010.png
    147 KB · Görüntüleme: 30
Bu modelde ısınma sorunu var mı bilmiyorum ama kasa hava akışı kötü değilse pek problem olmaz.

RTX 2060 Super isteklerinizi karşılar diye düşünüyorum ama bütçe yetiyorsa daha güçlü bir kart olan RX 5700XT modeline bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı