Ryzen 7 2700X ve RTX 2060 sistem toplama

Rauf Rafi AYAZ

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Buradan yaptığınızda daha ucuz oluyor. Ekleme yaparak burdan almanızı öneririm.
Sevgili Skeld peki ekran kartını sence MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G GDDR6 256Bit mı almalıyım ? Yoksa MSI GeForce RTX 2080 VENTUS 8G V2 8GB GDDR6 mı ? Fiyat farkı 700 TL kadar. Ama orada yazan gaming yazısı beni biraz çeldiriyor 2070 sence ne yapmalıyım.

Sevgili Skeld peki ekran kartını sence MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G GDDR6 256Bit mı almalıyım ? Yoksa MSI GeForce RTX 2080 VENTUS 8G V2 8GB GDDR6 mı ? Fiyat farkı 700 TL kadar. Ama orada yazan gaming yazısı beni biraz çeldiriyor 2070 sence ne yapmalıyım.
Videolardan ve karşılaştırmalardan baktığım kadarıyla 10-25 Fps ile 2080 daha iyi. Fakat ikiside işinizi fazlasıyla görecektir. Fazla para vermemek istiyorsanız 2070 öneririm.

Görünüş önemli değilse tabii ki RTX 2080. Soru mu bu, eğer ben şöyle yakışıklı sistemin olsun isterseniz RTX 2070 Gaming Z modelini alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki arada çok büyük bir fark olur mu performans açısından ? Benim için görüntü o kadar önemli değil ama hoş durmuyor da değil. Yani tavsiyeleriniz benim için çok kıymetli.

Peki arada çok büyük bir fark olur mu performans açısından ? Benim için görüntü o kadar önemli değil ama hoş durmuyor da değil. Yani tavsiyeleriniz benim için çok kıymetli.
Kusura bakmayın heyecanlıyım biraz yukarıda cevabı verilmiş teşekkürler.
Skeld ve Raixton kardeşlerim teşekkür ediyorum size. Sizin sayenizde hem daha ucuza hem daha iyi bir sistem kurabilme şansına sahip oldum sağ olun var olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı