Ryzen 7 2700X vs 8700K

cenkyyy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Emlak Danışmanı Yeminli Tercüman
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, arkadaşlar halihazırda Ryzen 7 2700X kullanıyorum. Kuzenim ise 8700k kullanmakta, bugün kendisi işlemcileri takas edelim mi diye sordu tabii anakartını da verecek. Ben sistemi GTX 1080 Ti ekran kartı ile 2K'da kullanıyorum ve sadece oyun amaçlı kuzenim mimar olduğu için ona Ryzen işlemci gerekiyormuş. Sizce değişimi yapayım mı? Arada bir para alışverişi de olmayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabiki 8700k, oyunda 9600k bile 2700x'den hızlı.

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, arkadaşlar halihazırda Ryzen 7 2700X kullanıyorum. Kuzenim ise 8700k kullanmakta, bugün kendisi işlemcileri takas edelim mi diye sordu tabii anakartını da verecek. Ben sistemi GTX 1080 Ti ekran kartı ile 2K'da kullanıyorum ve sadece oyun amaçlı kuzenim mimar olduğu için ona Ryzen işlemci gerekiyormuş. Sizce değişimi yapayım mı? Arada bir para alışverişi de olmayacak.
8700K' nın oyun performansı 2K' da bile bir tık daha iyi 2700X' den. Değişebilirsin, zaten memnun kalmazsan kuzenim diyorsun, geri verirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı