Ryzen 7 3700X İşlemci Garantisi

emirkirac

Centipat
Arkadaşlar merhaba işlemcimi garantiye göndermek istiyorum. İşlemciyi bir arkadaşım amazon.de üzerinden aldı. AMD'nin global garantisi var mıdır? Türkiye'de gönderebileceğim bir yer var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

24 ay garantili oluyor.

Peki Türkiye'de nereye gönderebilirim.

Amazon TR'den mi aldınız Amazon Prime'dan mı aldınız? Bir de arıza sebebi nedir garanti dışı bırakma olasılığı var.

İtopya'dan işlemci arızalı dediler. İşlemciyi sıfır olarak arkadaştan aldım. Onun için servise gitmek istiyorum.Amazon.de'den alındı.
24 ay garantili oluyor. Genel olarak Endeks Bilişim oluyor.
Bu global garanti var demek oluyor o zaman değil mi?

Arkadaşlar merhaba işlemcimi garantiye göndermek istiyorum. İşlemciyi bir arkadaşım amazon.de üzerinden aldı. AMD'nin global garantisi var mıdır? Türkiye'de gönderebileceğim bir yer var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşınız amazon.de'den ticket oluştursun. 2 yıl olmadı ise ki zaten 3700x diyorsunuz yeni ürün ile birebir değişim yaparlar.

Bu makaleyi okuyun altındaki bağlantıya tıklayarak garanti talebinde bulunabilirsiniz.

Attığınız link konu ile alakasız. Amazon.de'den alınmış ürün siz amazon.com.tr atmışsınız. 2'sinin garanti mantıkları farklı.

İtopya'dan bana işlemcide sorun olduğunu söyledikleri için garantiye göndermek istedim ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Ürün amazon.de'den alınmış diyorsunuz. Ne yapmanız gerektiğini paylaştım amazon.de'ye ürünü satın alan kişi ticket açmalı. Onlar zaten yönlendirecek sizi.

Geri
Yukarı