Ryzen 7 3750H vs i7 9750H

Düşman değiliz kardeşim AMD de kullanabilirsin tabi ben en azından şu an için intel tercih ederim. İyi geceler.

Hocam valla ben Türkiye'de yaşadığım için oralarda işler nasıl oluyor tam bilmiyorum, vergi, kesinti vs. durumu olsun eğer bilgilendirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Tekrar merhaba,Ürünü iptal edemedim kargoda olduğu için yarın elime ulaşacak kafam hala karışık neden diye sorarsan i7 9750h 1660ti kombinli makinayla aldığım makinanın karşılaştırmasını yapıyorum darboğaz filan diyoruz ama daha serün çalışıyor ve daha fazla fps veriyor. Türkçede bir cümle geliyor aklıma telafuz etmeyim yada aynı... Laciverti gibi bişey çıkıyor ortaya. Kutuyu açsamda 14gün iade hakkım var kendim deneyip gözlemlemek istiyorum bakacağım

Tekrar merhaba,Ürünü iptal edemedim kargoda olduğu için yarın elime ulaşacak kafam hala karışık neden diye sorarsan i7 9750h 1660ti kombinli makinayla aldığım makinanın karşılaştırmasını yapıyorum darboğaz filan diyoruz ama daha serün çalışıyor ve daha fazla fps veriyor. Türkçede bir cümle geliyor aklıma telafuz etmeyim yada aynı... Laciverti gibi bişey çıkıyor ortaya. Kutuyu açsamda 14gün iade hakkım var kendim deneyip gözlemlemek istiyorum bakacağım
Tabii ki siz bilirsiniz, bizle de hangi oyunları ne kadar süre oynadığınızı, hangi uygulamaları kullandığınızı ve kullanım sonrası deneyimlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.

Tabii ki siz bilirsiniz, bizle de hangi oyunları ne kadar süre oynadığınızı, hangi uygulamaları kullandığınızı ve kullanım sonrası deneyimlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.
Aslında oyunkolik biri değilim sadece işkillendim o yüzden deneyip sizle paylaşacağım. Sizede yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Hocam bu işlemci 2060ı besleyemiyor.ets2 de bile işlemci%100 gpu ise sadece%58 nerdeyse yarısı boşta kalıyo şaka gibi iade ettim
Size demiştim, çok fena darboğaz oluyor o işlemci, 1650 üstü ekran kartları için fazlasıyla yetersiz, 1650 ile bile bazen darboğaz olabiliyor.

Size demiştim, çok fena darboğaz oluyor o işlemci, 1650 üstü ekran kartları için fazlasıyla yetersiz, 1650 ile bile bazen darboğaz olabiliyor.
Bilgisayarı sormadan aldım kargoda olduğu için iptalde edemedim, hazır elime gelmişken deneyim dedim sonuç hüsran. Hüsranında bir şekli olmalı berbat rezalet
Bir şer bazen bin hayırdan iyidir. Bizatihi gözlemlemiş oldunuz, AMD'nin mobil işlemciler için zamana ihtiyacı var.

Acer nitro 5 i5 9300H 1650 699 Euro ve 17.3inch çok cazip geldi tavsiye edermisin hocam?

Son düzenleme:
Hocam bu işlemci 2060ı besleyemiyor.ets2 de bile işlemci%100 gpu ise sadece%58 nerdeyse yarısı boşta kalıyo şaka gibi iade ettim
grafik ayarlarını max yaptın mı? ets2 dışında hangi oyunlarda denedin? her türlü grafik ayarlarını yüksek yapman gerekir. test videolarında 2060a yakın olan 1660ti modelinde CPU yüzde 90 üzeri çıkmıyor ve GPU'da yüzde 98leri görüyor. yabancı forumlarda darboğaza ilişkin şikayet yok. tabi artık iade etmişsin hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı