Ryzen 7 4800H laptopta mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
tam indirmeye başladım tekrardan kapandı ama bu sefer güç kesti bildiğin mavi ekran vermeden kendini başlattı

1684870258130.png

Dediklerimizi yaptığın halde çözülmediyse, format da atmışsın zaten daha da olmuyorsa bence disk değiştirmek bütün sorunu çözecek.

Bir sürü şey anlattık, eğer eksiksiz yaptıysan, formatı yeni attıysan, henüz doğru düzgün bir şey kurmadıysan, mavi ekran almıyorsan sorun çözülmüş demektir zaten.

Acer Nitro 5 kronik sorunlu bir bilgisayar serisi sanırım. Çok fazla şikayet var bu bilgisayardan.

Dediklerimizi yaptığın halde çözülmediyse, format da atmışsın zaten daha da olmuyorsa bence disk değiştirmek bütün sorunu çözecek.

Formatı yeni attıysan, henüz doğru düzgün bir şey kurmadıysan, mavi ekran almıyorsan sorun çözülmüş demektir zaten.

Acer Nitro 5 kronik sorunlu bir bilgisayar serisi sanırım. Çok fazla şikayet var bu bilgisayardan.
Sizin dediklerinizi yaptığımda sorun devam ediyordu sonrasında makine kendine gelsin diye bir format attım dediklerinizi tekrardan uygulayacağım. formatı yeni attık mavi ekran vermeye devam etti. 3. senesi servisiyle bir konuşurum ama ekran kartı veya anakartta sorun varsa o zaman naneyi yerim iste

Sizin dediklerinizi yaptığımda sorun devam ediyordu sonrasında makine kendine gelsin diye bir format attım dediklerinizi tekrardan uygulayacağım. formatı yeni attık mavi ekran vermeye devam etti. 3. senesi servisiyle bir konuşurum ama ekran kartı veya anakartta sorun varsa o zaman naneyi yerim iste
Ben disk diyorum. Bence sıkıntı diskte.

Yeni konular

Geri
Yukarı