Ryzen 7 5800x3D +3060 Ti sistemde PUBG Mobile GameLoop akıcı değil

İşletim sistemi
Windows 11

CRXLER

Picopat
Daha fazla  
RAM
3600mhz cl17 32GB (4x8)
SSD veya HDD modeli
Kingston KC3000 2tb 7000/7000 mb/s
Ekran kartı
Msi 3060 Ti Gaming X Trio 8GB 256 bit
Anakart
Asus Tuf Gaming B550m Plus Wifi II
İşlemci
Amd Ryzen 7 5800x3D
Merhaba,
Sistemimde 3060 Ti ekran kartı, AMD Ryzen 7 5800x3D işlemci ve 4x8 3600MHz RAM kullanıyorum ama şu oyunu YouTuber'lar gibi akıcı oynayamıyorum. 1080p IPS 270 Hz monitörüm var. Benim nasıl ayar yapmam lazım? Bu oyunu YouTuber'lar gibi akıcı oynamam için ne yapmam lazım? Benden düşük sisteme sahip bu şekilde akıcı oynayanlar var. Ne denediysem ne yaptıysam olmadı. F9 ayarlarını da yaptım ama yok. Biri bana anlatabilir mi? Sinirlendim sildim, tekrar kurmayı planlıyorum rehberlik eden olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gameloop u 32 bit kurarsan daha akıcı bir deneyim sunuyor ancak genede sabit 90 fps vermiyor

Benim ayarlarım bu şekilde 85-90 fps arası dolaşıyor

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-23_174718391.png
    resim_2024-03-23_174718391.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 20
gameloop da ayarlardan cihaz seçeneğini sende gozukenler arasından en yüksek olana almayı dene samsung s23 vb. cihazlar var

Bende oyun laptopu aldığımda akıcı şekilde oynayamıyordum. Emülatör olduğundan biraz sıkıntılı çalışıyor. PUBG Steam versiyonu ise gayet akıcıydı. Zaten PUBG Steam versiyonu, grafiksek anlamda çok daha iyi. YouTube'dan GameLoop için özel ayarlar videolarına bir göz at. İyi bir ayarla akıcı oynayabilirsin.

Merhaba,
Sistemimde 3060 Ti ekran kartı, AMD Ryzen 7 5800x3D işlemci ve 4x8 3600MHz RAM kullanıyorum ama şu oyunu YouTuber'lar gibi akıcı oynayamıyorum. 1080p IPS 270 Hz monitörüm var. Benim nasıl ayar yapmam lazım? Bu oyunu YouTuber'lar gibi akıcı oynamam için ne yapmam lazım? Benden düşük sisteme sahip bu şekilde akıcı oynayanlar var. Ne denediysem ne yaptıysam olmadı. F9 ayarlarını da yaptım ama yok. Biri bana anlatabilir mi? Sinirlendim sildim, tekrar kurmayı planlıyorum rehberlik eden olursa.
Çoğu youtuber da sorun yaşıyor ancak videoları 60 fps çektikleri için çok hissettirmiyor

i5-12400F RTX 3060 Ti Ventus 3X GDDR6X var 90 FPS sabit alıyorum hem de 2K monitör ile.
Monitörün 2K olabilir .Önemli olan oyun içi çözünürlüğünün ne olduğu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar technopat forumu, yıllar önceki teknobiyotik vakası bilginiz olsun. Kaç gün önce bitane ses ve görüntü uygulamasından yardım etme olaslığınız varmı yazdım buraya. Ondan uyarı verdiler, size cevap veremedim. Uyarıya itiraz ettim, insanların talebi halinde görüntülü arama yoluyla yardım seçeneğiniz forumunuzda yok, özel adres paylaşılmamış ne diye özel adres paylaşımı diye uyarı verip hesabımı kısıtladınız dedim özetle. Bana verilen cevap; siz buna yeltendiniz, buna niyet ettiniz. Ha şimdi paylaşacaktınız ha sonra, farketmez. Belki siz diyecektinizki zoom dan yardım edebiliriz. Bende okey verecektim. Ama moderatörler kararını çoktan vermiş
Youtube yorumlarında size napıyorum görün yazdım, elinizden geleni ardınıza koymayın yazdılar. Bu Teknobiyotik in yıllar önceki rezilliğine benziyor. Bu moderatörler burda olmamalı.

i5-12400F RTX 3060 Ti Ventus 3X GDDR6X var 90 FPS sabit alıyorum hem de 2K monitör ile.
dostum sen intel i vurgulamaya çalışmışsın ben seni anladım da boşuna uğraşma. bunun intelle alakası yok. 5800x3D 12700k yı tokatlayan işlemci. konu işlemci ise am4 ün kralı var bende. Ayarlarımı optimize edemiyorum anlayamadığım bi şekilde.

Gameloop u 32 bit kurarsan daha akıcı bir deneyim sunuyor ancak genede sabit 90 fps vermiyor

Benim ayarlarım bu şekilde 85-90 fps arası dolaşıyor
Hocam bu dikey senkronizasyon ne oluyor? Bu bende hiç seçili olmadı? Etkili mi bu?
Bir de, resimde aşağıdaki ayarlar işlemci bellek falan bende otomatik değil. Emülatörün zaten optimizasyonu kötü, herhangi bir görev bırakmak istemiyorum ona.

gameloop da ayarlardan cihaz seçeneğini sende gozukenler arasından en yüksek olana almayı dene samsung s23 vb. cihazlar var
Hocam bende bu cihaz sanki görünmüyordu. Bu ekstra cihazların görünmesi için ekstra bişey yapmamız gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Technopat forumu, yıllar önceki Teknobiyotik vakası bilginiz olsun. Kaç gün önce bir tane ses ve görüntü uygulamasından yardım etme olaslığınız var mı yazdım buraya. Ondan uyarı verdiler, size cevap veremedim. Uyarıya itiraz ettim, insanların talebi halinde görüntülü arama yoluyla yardım seçeneğiniz forumunuzda yok, özel adres paylaşılmamış ne diye özel adres paylaşımı diye uyarı verip hesabımı kısıtladınız dedim özetle. Bana verilen cevap; siz buna yeltendiniz, buna niyet ettiniz. Ha şimdi paylaşacaktınız ha sonra, fark etmez. Belki siz diyecektinizki Zoom'dan yardım edebiliriz. Bende okey verecektim. Ama moderatörler kararını çoktan vermiş.
YouTube yorumlarında size napıyorum görün yazdım, elinizden geleni ardınıza koymayın yazdılar. Bu Teknobiyotik'in yıllar önceki rezilliğine benziyor. Bu moderatörler burada olmamalı.

Dostum sen Intel'i vurgulamaya çalışmışsın ben seni anladım da boşuna uğraşma. Bunun Intel'le alakası yok. 5800x3D 12700K'yı tokatlayan işlemci. Konu işlemci ise AM4'ün kralı var bende. Ayarlarımı optimize edemiyorum anlayamadığım bir şekilde.

Hocam bu dikey senkronizasyon ne oluyor? Bu bende hiç seçili olmadı? Etkili mi bu?
Bir de, resimde aşağıdaki ayarlar işlemci bellek falan bende otomatik değil. Emülatörün zaten optimizasyonu kötü, herhangi bir görev bırakmak istemiyorum ona.

Hocam bende bu cihaz sanki görünmüyordu. Bu ekstra cihazların görünmesi için ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu?

Ben otomatik kullanıyorum. Denemedim hiç zamanım olunca deneyeceğim işe yarayıp yaramadığını.

Arkadaşlar technopat forumu, yıllar önceki teknobiyotik vakası bilginiz olsun. Kaç gün önce bitane ses ve görüntü uygulamasından yardım etme olaslığınız varmı yazdım buraya. Ondan uyarı verdiler, size cevap veremedim. Uyarıya itiraz ettim, insanların talebi halinde görüntülü arama yoluyla yardım seçeneğiniz forumunuzda yok, özel adres paylaşılmamış ne diye özel adres paylaşımı diye uyarı verip hesabımı kısıtladınız dedim özetle. Bana verilen cevap; siz buna yeltendiniz, buna niyet ettiniz. Ha şimdi paylaşacaktınız ha sonra, farketmez. Belki siz diyecektinizki zoom dan yardım edebiliriz. Bende okey verecektim. Ama moderatörler kararını çoktan vermiş
Youtube yorumlarında size napıyorum görün yazdım, elinizden geleni ardınıza koymayın yazdılar. Bu Teknobiyotik in yıllar önceki rezilliğine benziyor. Bu moderatörler burda olmamalı.

dostum sen intel i vurgulamaya çalışmışsın ben seni anladım da boşuna uğraşma. bunun intelle alakası yok. 5800x3D 12700k yı tokatlayan işlemci. konu işlemci ise am4 ün kralı var bende. Ayarlarımı optimize edemiyorum anlayamadığım bi şekilde.

Hocam bende bu cihaz sanki görünmüyordu. Bu ekstra cihazların görünmesi için ekstra bişey yapmamız gerekiyor mu?
gerekmiyor sen ordan en iyi olan cihazı secebilirsin işlemci bakımından belki işe yarayabilir bende yaradı

Geri
Yukarı