Ryzen 7 5800x3D nasıl?

Peki dostum ama bu öyle bir konu değil, insanlar bildiğini söylüyor sana. Denemelik bir şey yok işlemci belli, performansı belli. Dün çıkmadı bu işlemci. Her türlü kendi kafandakine göre ilerleyeceksen başlık açmanın anlamı yok. Buraya sonradan gelip "işlemci çok iyi arkadaşlar FPS çok arttı" diye yazmanın anlamı yok bunu zaten biz önceden biliyoruz ve söylüyoruz. Olay o değil çünkü. İşlemci performans verir mi vermez mi onu tartışmıyoruz. Sana ölü soket ve o fiyata değmez diyoruz. Bunun neyini denemeden bilemeyeceksin? Neyse, hayırlı olsun.

Herkes bir şey diyor bende çok anlamıyorum dediğiniz gibi drr5 mantıklı ama şu an DDR5 geçecek para yok biraz kullanırım sonra geçerim diye düşündum.

Herkes bir şey diyor bende çok anlamıyorum dediğiniz gibi drr5 mantıklı ama şu an DDR5 geçecek para yok biraz kullanırım sonra geçerim diye düşündum.

Tamam sana birden fazla seçenek yazıldı yukarıda. Ya ikinci el 5800x3D bak ya da sıfır 5600. Sıfır 5800x3D çok mantıksız bir hamle. DDR5 bütçesi çıkmıyorsa sana daha makul ve çok daha mantıklı iki çözüm. Parana yazık günah yani.

Hocam 10k üstüne anakart ve işlemciyi satarak neredeyse alabiliyorsunuz. İdarelik bir işlemci değil bu arada uzun yıllar götürür fakat yani ne bileyim.

Ucuz var hocam baktim bende neyse bir gelsinde sonra bakarız daha bir sürü isim var detaylı temizlik yapacağım tozdan görülmüyor.🙄

IMG_20231220_185001.jpg

Tamam sana birden fazla seçenek yazıldı yukarıda. Ya ikinci el 5800x3D bak ya da sıfır 5600. sıfır 5800x3D çok mantıksız bir hamle. DDR5 bütçesi çıkmıyorsa sana daha makul ve çok daha mantıklı iki çözüm. Parana yazık günah yani.

Kuzenim 5800xd al dedi ben ona uydum vallahi bilemedim için olmadı iade ederim.

Geri
Yukarı