Ryzen 7 AM5 socket icin sivi sogutucu onerisi

cannibalx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar baktigim sivi sogutucu urunlerinin cogunda AM4 yaziyor. Aldigim zaman AM5 socket ile de uyumlu cikiyorlarmi bilmedigim icin sizlere danismak istedim. 240mm hangi sivi sogutucuyu onerirsiniz ve AM5 ile uyumlu olur mu? Bir de iclerinden macun cikiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar baktigim sivi sogutucu urunlerinin cogunda AM4 yaziyor. Aldigim zaman AM5 socket ile de uyumlu cikiyorlarmi bilmedigim icin sizlere danismak istedim. 240mm hangi sivi sogutucuyu onerirsiniz ve AM5 ile uyumlu olur mu? Bir de iclerinden macun cikiyor mu?

AM4 ile uyumluysa AM5 ile de uyumlu olmuş oluyor direkt. İçinden termal macun ürüne göre değişir kimisinde kutunun yanında şırınga halinde gelir kimisinde bakır plakanın üzerinde yapışık halde gelir.

Onerebileceginiz marka modeller var mı acaba baktigimda ciddi fiyat farklari goruyorum? Teşekkürler cevap icin.

Aslında ben de bu konuda bir arayış içerisindeydim 7800x3D için MSI MAG CoreLiquid 240R V2 almıştım iade ettim ve daha serin ve daha sessiz olacağını düşündüğümden 360r V2 modelini sipariş ettim test edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı