Ryzen 9 5900X sistem toplama

Bütçe
15.000-15.500
Kaliteli bir 240mm sıvı soğutucu alacakmışsınız, battlecruiser almanızı tavsiye ederim.

Hava sirkülasyonu ortalama, sıvı soğutucuyla beraber o kadar da fazla ısınmaz.
Araştırayım biraz fiyatlarını. Şu an kasaya 1200'den 1 kuruş fazla veremem. Durumlar çok sıkıntılı.
Sanırım en ucuz burada:

Çünkü 5900X azmanın teki. İyi soğutulması lazım. Benim Attığım NZXT hakkında bir bilgisi olan var mı?

Ben camlı olarak görmüştüm önünü. Ben mi körüm yoksa zor mu ayırt ediliyor anlamadım.
Önündeki cam süs olarak konmuş galiba. Çıkıyor diye biliyorum. Çıkmasa bile yanlarında boşluk var. Kasanın fanları kaç CFM bilmiyorum ama kaliteli fanlar. Rahatça yanda olan boşluktan çekebiliyor.
Camı açarsanız biraz azalır sıcaklıklar.

Araştırayım biraz fiyatlarını. Şu an kasaya 1200'den 1 kuruş fazla veremem. Durumlar çok sıkıntılı.
Hocam o zaman bu XPG kasayı alın sonra o sıvı soğutucu yerine bunu alın
SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sonrada B550 Tomahawk yapın. X570 Tomahawk bence çok pahalı ama çok kaliteli.

XPG Battlecruiser 993 TL.

993 ile 1002 arasında çok fark yok. Ben yine bildiğim yerden alayım.
Hocam o zaman bu XPG kasayı alın sonra o sıvı soğutucu yerine bunu alın
SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sonrada B550 Tomahawk yapın. X570 Tomahawk bence çok pahalı ama çok kaliteli.
360 mm çok gerekli değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı