Ryzen 9 5900X ve XFX RX 6900 XT için PSU önerisi

Yapan arkadaşlar OC yapmış olabilir çünkü özelliklerinde 2250 MHz gözüküyor ve acaba zahmet olmazsa test yapabilir misiniz başka rehber veya test bulamadım internette.
Valhalla benchmark testi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    321,9 KB · Görüntüleme: 25

Evet FSR açık olduğunda güç tüketimi düşüyor nedense ama FSR kapattığım zaman 290 wattlara çıkıyor ve FPS 30 kadar düşüyor.

Ayrıca XFX ekran kartı ilk defa kullanıyorum ama bilmiyorum benim şansıma olan bir şey mi kart inanılmaz soğuk çalışıyor ve ses konusunda sanki fansız GT 1030 kullanıyor gibiyim (biraz abartarak elbette :D )

Evet FSR açık olduğunda güç tüketimi düşüyor nedense ama FSR kapattığım zaman 290 wattlara çıkıyor ve FPS 30 kadar düşüyor.

Ayrıca XFX ekran kartı ilk defa kullanıyorum ama bilmiyorum benim şansıma olan bir şey mi kart inanılmaz soğuk çalışıyor ve ses konusunda sanki fansız GT 1030 kullanıyor gibiyim (biraz abartarak elbette :D )

Sizce RX 6900XT almalıyım yoksa bir alt modeli olan 6800 XT mi güç konusunda endişeliyim biraz.

Ben de diyorum bu kart niye 230 diye :D 3070 ile 350 çektirince benim sıfad :D

Yeni konular

Geri
Yukarı