Ryzen Controller 5800H'ı destekler mi?

Ryzen Controller desteği kesildi aatu kullanın yapımcı şu anda her gün farklı farklı güncellemeler getiriyor.

Ekstra Watt vermessen sorun çıkmaz herhalde.

Ryzen 5800H'lı laptop aldım HP marka fakat HP Control Center üzerinden boşta işlemci bosostunu kapatma seçeneği yok saçmabi biçimde her saniye Boost hızında çalışıyor işlemci bu da ek ısı olarak beni etkiliyor. Onu kapatabilsem çok iyi olur. Undertdp yapmayı düşünüyorum ama bilemedim.

Ryzen 5800H'lı laptop aldım HP marka fakat HP Control Center üzerinden boşta işlemci bosostunu kapatma seçeneği yok saçmabi biçimde her saniye Boost hızında çalışıyor işlemci bu da ek ısı olarak beni etkiliyor. Onu kapatabilsem çok iyi olur. Undertdp yapmayı düşünüyorum ama bilemedim.

Undervolt veya undertdp sizin diyişinizle hiç gerek yok oyunda gereksiz FPS düşüşü biraz ısı sabitleyicide aynı işi görüyor aslında ve emin olun her saniye Turbo Boost'u açıp kapamak gereksiz Boost açık kalsın işlemci 90 dereceyi geçmediği sürece sorun yok diye düşünüyorum (bilgisayarın altına soğutucu alın belki alttan hava alamıyordur bu yüzden ısısı yüksektir belki)

YouTube'a, CihazTV soğutma yaz, anlatıyor boost kapatmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı