Ryzen işlemci alınır mı?

İşlemcide AMD Intel'i açık ara geçti. Mevcut bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Şu basmakalıp söylemlerden bir sıyrılamayacağız. R3 3100, 1200 TL ondan daha performanslı 10100F, 900 TL neye göre geçti? Duruma göre bakılır, değerlendirilir. İhtiyaca göre bir yol çizilir.

Isınmıyor ya ISINMIYOR.
Bazı serilerde stok soğutucu yetmiyor onun için de orta halli bir hava soğutucu alırsın geçer.
Soğutucu alırsan ek olarak fiyat artıyor zaten? Soğutucu aldığında ısınacak çok işlemci de yok. Stok soğutucu AMD'de R5 3600'de örneğin yetersiz kalabiliyor.

Soğutucu alırsan ek olarak fiyat artıyor zaten? Soğutucu aldığında ısınacak çok işlemci de yok. Stok soğutucu AMD'de R5 3600'de örneğin yetersiz kalabiliyor.
Hocam sen benim kast ettiğimi anladın orada yazdığım mesajda ben FX serileriyle karşılaştırıyorum.
Oldu olacak soğutucusuz kullanalım işlemciyi.

FX işlemciler gibi yanında sucuk hediyesi gelmiyor.

Alınabilir fakat burada model ve bütçe önemli olan.

Neden ön yargılısınız? FX işlemciye sahibim 60 dereceyi geçtiğini görmedim. Üstüne OC da yapmıştım bir ara. Yeter artık FX serisini ısınıyor demeyi bırakın. Tamam performansı kötü ama ısınmıyor! Yeter artık!

Peki siz PC toplayacak olsanız hangi işlemci alırdınız fazla bir bilgim yok PC toplama hakkında?

Geri
Yukarı