Ryzen işlemci için soğutucu tavsiyesi

Hocam Noctuanın sadece chromax black modellerini beğeniyorum oda türkiyede yok .Kahverengi çok kötü duruyor

Tabii tercih sizin, ben görüntüden bağımsız olarak sunduğu performansa göre yorum yapmıştım. :) Bu arada klasik Noctua rengine bayılıyorum, sadece işlemci soğutucu değil egzos fan dahil toplam 5 fan'da Noctua. Benim ki sanırım biraz fanatizme kaçıyor ve tabii RGB'siz bir dünya için. :)

Tabii tercih sizin, ben görüntüden bağımsız olarak sunduğu performansa göre yorum yapmıştım. :) Bu arada klasik Noctua rengine bayılıyorum, sadece işlemci soğutu değil egzos fan dahil toplam 5 fan'da Noctua. Benim ki sanırım biraz fanatizme kaçıyor ve tabii RGB'siz bir dünya için. :)
Lanet olsunki bende çocukca bir rgb hevesi başladı. Ramleri satıp vengence pro yada trident z neo alacam 😀😀

Üzerinden ne kadar çok bakır geçiyorsa o kadar iyidir. Fanların çapları ne kadar büyük olursa o kadar sessiz olur. Ben alacak olsam yazdıkların arasından be-quit'ı alırdım.

1.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı