Ryzen R7 3750H ve 1660 Ti darboğaz yapar mı?

Öncelikle senin kardeşin değilim, ne yaş olarak ne de samimiyet olarak. Fanboyluk yaptigim yok, bu sene piyasadaki 5 buyuk markanin gaming notebook’larini kullandim, test ettim. Ona göre konuşuyorum.
Edit: Biraz arastirirsan intel’in 100’C ye kadar normal karsiladigini gorursun. Benchmark testlerine bakarsan 9300h’in 3750’den iyi oldugunu anlayacaksin. İsinma sorunu da undervolt ile cozulebiliyor.
Aralarında dağlar kadar fiyat farkı olan iki işlemci ve birinin diğerinden daha iyi olduğunu söylüyorsun doğrusu ilginç bir yorum. Burda önemli olan fiyat/performans gereksiz tecrübelerinden yararlanmak istemiyorum samimiyetsiz insan. (Fanboy)

Başlık acip yardim isteyip, Hoşuna gitmeyen cevapları alınca “fanboy” yaftasini yapistiran çocuklarla ugrasiyoruz... Madem tek bir cevap ariyorsun neden buraya baslik aciyorsun be “çocuk”.

Başlık acip yardim isteyip, Hoşuna gitmeyen cevapları alınca “fanboy” yaftasini yapistiran çocuklarla ugrasiyoruz... Madem tek bir cevap ariyorsun neden buraya baslik aciyorsun be “çocuk”.

Hadi canım yoluna lütfen gereksiz muhabbet yapma benim aradığım şey tek cevap değil seviyeli cevap.

Yeni konular

Geri
Yukarı