Çözüldü Ryzen sisteme Windows 7 kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HakanÖztürk

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar Technopat ailesi. Windows 10 işletim sistemindeyim. Oynadığım oyunda Windows 7'ye göre düşük FPS alıyorum fakat şöyle bir sorunum var. Format atma yerine geldiğinde bütün USB'ler çalışmıyor. Bu sadece Windows 7 atarken oluyor. Sorunu araştırdığımda USB 3.0 falan bir şeyler diyorlardı anlamadım. Galiba format dosyalarının içine bir şey kurmam gerekiyormuş. Lütfen bunu bana anlatır mısınız?

bu yontemle guncel sisteme win 7 kurarmiyim cunku driver yok bir sey yok amd sistem kurulmuyor her yontemi denedim gittim hdd taktim pc ye falan oda ise yaramadi

Diski ve kurulum USB'sini MBR olarak formatlar ve BIOS üzerinden CSM ve Legacy seçeneklerini de aktif eder ve driver sorununu da install.wim dosyasıyla hallederseniz kuramamanız için bir sebep yok.

Diski ve kurulum USB'sini MBR olarak formatlar ve BIOS üzerinden CSM ve Legacy seçeneklerini de aktif eder ve driver sorununu da install.wim dosyasıyla hallederseniz kuramamanız için bir sebep yok.
o zaman hocam win 10 mbr olarak flas atip win dosyasini degistersem bios falanda hallettikten sonra olurmu

Dosya Ekleri

• web.whatsapp.png
    web.whatsapp.png
    851,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
direk media creatin tool win 8.1 single language indiriyorum o zaman yada varsa senin su surumu kullan dedigin win 10 onu yapim

Media Creation Tool'la indirirsen dediğin gibi .esd olur.

Buradan indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı