Ryzen Sistemler Sorunlu mudur?

hakan56

Hectopat
Arkadaşlar Ryzen sistem toplayacağım da korkuyorum. Verdiğim para ya çöp olursa diye. Çünkü piyasa baktiğinizda hep saatilik Ryzen 1-2 aylik işlemciler yari fiyatina bu adamlar 1000 TL'ye aldiklari işlemcileri 1 ay kullanıp niye satiyor? 1-2 tanesini hadi başka bir şey olmuştur, satiyordur. Ama akla ilk gelen acaba Ryzen sistemler çöp mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen sistemler sorunlu değil ama biraz meşakkatli olabiliyor. Yüksek frekanslı RAM, BIOS güncelleme, sürücü güncelleme vs. derken Ryzen sistem biraz rakı gibi oluyor. Keyifli ama mezesini eksik etmeyeceksin :LOL:

Ryzen sistemler sorunlu değil ama biraz meşakkatli olabiliyor. Yüksek frekanslı RAM, BIOS güncelleme, sürücü güncelleme vs. derken Ryzen sistem biraz rakı gibi oluyor. Keyifli ama mezesini eksik etmeyeceksin :LOL:
Recep abi ben bir sistem toparladım senden rica etsem bir bakabilir misin ? :DRyzen 5 2600X Sistem Toplama

Arkadaşlar Ryzen sistem toplayacağım da korkuyorum. Verdiğim para ya çöp olursa diye. Çünkü piyasa baktiğinizda hep saatilik Ryzen 1-2 aylik işlemciler yari fiyatina bu adamlar 1000 TL'ye aldiklari işlemcileri 1 ay kullanıp niye satiyor? 1-2 tanesini hadi başka bir şey olmuştur, satiyordur. Ama akla ilk gelen acaba Ryzen sistemler çöp mü?
Hiç bir sorunun olmaz. O 1-2 ay kullanıp satanlar şöyle: Adam sistem toplayacak ama çok takip etmiyor piyasayı, bir yandan da güncellenebilir ve F/P olsun diyor, gidip Ryzen 1XXX ile sistem yapıyor. 1 ay sonra bakıyor aa 2. Nesil Ryzen çıkmış, ve çok da iyiymiş, ben bi' güncelleyeyim diyor. Tabii ihtiyaçtan vs. dolayı satan da var, ama o senin anlattığın kesimin %90'ının durumu bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı