Ryzen ve RX 580 sistem görüntü vermiyor

Konu açıyorum, cevap olarak küstah birisi; kılını kıpırdatmamışsın gibi saçma yorumlar geliyor,bios güncellemesi yazdığım halde bios güncellemesi yaptın mı diyor, beyni olmayıp fikri olmayan çok kişi var forumda, açtığım konuda yaptığım şeyleri, tekrae soru halinde bana soruyorlar, sorun açık ve ortada, bilmiyorsan konu ile ilgili yorum da yapma, konuyu boşuna açmışım, Üyeliğimi bu sorun için açtım,technopata hayranlığımdan falan değil, konu kilit dahada konu falan açmam, banlamaya devam edin yazım hatasından...(SONSUZA KADAR BANLAYIN SİLECEM MOBİLDEN PROGRAMI EN İYİ YAPTIĞINIZ ŞEY BANLAMAK BAŞKA BİŞEY BİLDİĞİNİZ YOK)

Konu açıyorum, cevap olarak küstah birisi; kılını kıpırdatmamışsın gibi saçma yorumlar geliyor,bios güncellemesi yazdığım halde bios güncellemesi yaptın mı diyor, beyni olmayıp fikri olmayan çok kişi var forumda, açtığım konuda yaptığım şeyleri, tekrae soru halinde bana soruyorlar, sorun açık ve ortada, bilmiyorsan konu ile ilgili yorum da yapma, konuyu boşuna açmışım, Üyeliğimi bu sorun için açtım,technopata hayranlığımdan falan değil, konu kilit dahada konu falan açmam, banlamaya devam edin yazım hatasından...(SONSUZA KADAR BANLAYIN SİLECEM MOBİLDEN PROGRAMI EN İYİ YAPTIĞINIZ ŞEY BANLAMAK BAŞKA BİŞEY BİLDİĞİNİZ YOK)
Senin gibi önemli birini kaybettiğimiz için çok üzgünüz forumca yas tutacağız.İyi Geceler.

Senin gibi önemli birini kaybettiğimiz için çok üzgünüz forumca yas tutacağız.İyi Geceler.

Bende hemen bi sazan olacak diye bekliyordum boş yorum yapmakta üstünüze yok, boş yorum yapmaya devam et sen ve senin gibiler, bütün forumu araştır yeni konulara bak boş yorum yapacağın çok konu var daha.iyi boşlar...

Bende hemen bi sazan olacak diye bekliyordum boş yorumlara koşmakta üstünüze yok boş yorum yapmaya devam et bütün forumu araştır yeni konulara bak boş yorum yapacağın çok konu var daha.iyi boşlar...
Boş yapan sizsiniz,burası bir forum ve her forumda olduğu gibi bu forumda da kurallar var.Siz bu kurallara uymadığınızda biz boş insan olmuyoruz.

Ekran kartınızın çalıştığından eminseniz, sorun monitörde olabilir. Mesela internet kafede çok rastladığım durum. Kondansatörler şiştiği için görüntü gelmiyordu ve ekran ışığı yanıp yanıp sönüyordu. Şişen parçalar değiştirildiğinde düzelmişti. Farklı bir monitörle deneme şansınız varsa ya da TV'de deneyebilirseniz, belki görüntü alabilirsiniz.

Bu daha ne ki? Attığım link de ki konuya bakın çıldırırsınız. Kendileri yardım edemediği gibi yardım etmeme de engel oluyorlar. GTX 1080 laptop düşük FPS sorunu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı