S-400 Füzeleri Gelmeye Başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eh dostum aranızda bir uçurum fark olan ülkeye kafa tutup sonra ambargo yersen durumun iyiye mi gider sence?
Durum savaşa dahi gidebilir ki bu Türkiyenin sonu olur.
Başımızdakiler sağ olsun neyse yarın sabah kahveye gider beleş kekimi yer ve ülkenin başındaki "reis" dediğimiz kişiyi desteklerim.

Eh dostum aranızda bir uçurum fark olan ülkeye kafa tutup sonra ambargo yersen durumun iyiye mi gider sence?
Bu soruya cevap verecek düzeyde değilim ama şunu sorabilirim. Zamanında Kıbrıs için ambargo yedik. Oradaki türkleri rumların tecavüzüne, yağmalamasına, öldürüşüne bırak mı daha mantıklıydı yoksa ambargo yemek mi?

S-400ler Doğu Akdenizde elimizi baya güçlendirdi bence.

Yaş kaç bilmiyorum ama zamanında aramızda uçurum olan ülkelerden ambargo yedik ve Aselsan gibi gurur kaynağı şirketler kuruldu. Şu an savunma sanayisindeki gelişimimiz ortada.

Havlayan köpek ısırmaz. Bırak, ABD havlasın.

Bu soruya cevap verecek düzeyde değilim ama şunu sorabilirim. Zamanında Kıbrıs için ambargo yedik. Oradaki türkleri rumların tecavüzüne, yağmalamasına, öldürüşüne bırak mı daha mantıklıydı yoksa ambargo yemek mi?

S-400ler Doğu Akdenizde elimizi baya güçlendirdi bence.
Ben S-400 için söylemedim bunu son zamanlarda yaptığımız şeyler için söyledim kıbrıs yersiz bir konu değil .

Acikcasi ben hukumetten geri vites bekliyordum.
Insallah kullanmak zorunda kalmayiz.

Yaş kaç bilmiyorum ama zamanında aramızda uçurum olan ülkelerden ambargo yedik ve Aselsan gibi gurur kaynağı şirketler kuruldu. Şu an savunma sanayisindeki gelişimimiz ortada.

Havlayan köpek ısırmaz. Bırak, ABD havlasın.
Dostum Aselsan'daki şuanda gördüğün ekipmanları yapan kişiler suikaste uğradı bu da bizim onlara kafa tutmamızın bir sonucu işte ve şu an çoğu insan bu durumdan dolayı Aselsana mühendis olarak girmekten korkuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Aselsan'daki şuanda gördüğün ekipmanları yapan kişiler suikaste uğradı bu da bizim onlara kafa tutmamızın bir sonucu işte ve şuan çoğu insan bu durumdan dolayı aselsana mühendis olarak girmekten korkuyorlar.
Tabii, bir de maaş sorunu var. Mühendislere memur maaşı veriyorlar adamlar da yurt dışına gidip keyfine bakıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi bir de maaş sorunu var mühendislere memur maaşı veriyorlar adamlar da yurtdışına gidip keyfine bakıyor.

Bu da asılsız. 8-12 bin lira aralığında değişen maaş alan tanıdıklarım var. Aselsan'daki mühendislerin maaşları 6 bin liradan başlıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı