S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Türkçe Yamalar Çalışmıyor

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Merhaba, oyunu dün Steam'den aldım. İlk 5-10 dakika girip denedim ve oyunu sevdim. Ardından internette Türkçe yama arayışına girdim. Fakat yama sayısı çok azdı, yarısından fazlası Call of Chernobyl oyunu içindi. Ben Türkçe-Yama sitesinden yükledim. Yama yüklendikten sonra kurulum dosyasını açtım ve bana sürüm sordu. Bende hangi sürüm var bilmiyordum, bu yüzden 1.005, yani oradaki en yüksek sürümü seçtim. Yama oyun dosyalarına yüklendikten sonra oyuna girdim fakat hata vermeden kapandı. Türkçe yamayı da sildim ancak yine aynı sorun oldu. Ben de direkt oyunu sildim ve yeniden yükleniyorken bu konuyu açıyorum. Ufak bir araştırma ile oyunun Steam'deki sürümünün 1.0006 olduğunu buldum. Bu sürüme uygun yama hiç yoktu. Bazı yerlerde oyunu 1.005 sürümüne downgrade edip 1.005 yamasını yüklemeyi öneren kişiler vardı fakat nasıl yapıldığını çözemedim. Yama kurmanın başka bir çaresi yok mu? Bilen varsa aydınlatabilir mi?
Edit: Az önce oyun yüklendi. Fakat aynı hata var. Oyun açılıyor ve hiçbir hata vermeden tekrar kapanıyor maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı