S10+ sıfırı ile ikinci eli arasındaki fiyat farkına değer mi?

Sadie Adler

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada sitesinde bulduğum S10+ modeli bu.

Bu da sahibinden.com da bulduğum en temiz S10+ modeli.

Sizce bu ikisi arasındaki fiyat farkını göz ardı edip sıfır olanı mı almam lazım ( S20, Note20, S20 FE vb. modelleri önermeyin S10+ üzerinde karar kıldım ) yoksa ikinci ele mi yönelmeliyim?

Arkadaşlar Hepsiburada sitesinde bulduğum S10+ modeli bu.

Bu da sahibinden.com da bulduğum en temiz S10+ modeli.

Sizce bu ikisi arasındaki fiyat farkını göz ardı edip sıfır olanı mı almam lazım ( S20, Note20, S20 FE vb. modelleri önermeyin S10+ üzerinde karar kıldım ) yoksa ikinci ele mi yönelmeliyim?

Alacaksanız ve paranız varsa sıfır alın.
Sıfır alacaksanız daha mantıklı seçenecekler var ama önermeyin demişsiniz...

Ikinci eli falan boşver. Ghost Screen kullanıma bağlı olarak çıkabilir elbet. S20 FE SD 865 modeli en mantıklı seçenek. S20 serisi varken niye S10 serisini almak da ısrar ediyorsun.
QHD ekran, HDR desteği, kulaklık girişi, F 1.5 diyafram aralığında gece çekimi daha iyi olan bir kamera için S10+ daha iyi olur diye düşündüm zaten aralarında 1 yıl var.

Her şey diyafram değil. S20 serisi kamera olarak daha iyi bir cihaz. S20 FE modeli de HDR destekli.
Orta üst seviye bir cihaz olsaydı hak verirdim sana S20 FE amiral gemisi bir model. Mesela A52 deseydin S10 Plus al derdim.

@BERWAR, diyafram önemli bir kriter ama her şey demek değil.
20210715_233129.jpg

diyafram önemli bir kriter ama her şey demek değil.
Dostum ben de ondan bahsediyorum zaten. Sensör ve kamera yazılımının önemi daha fazla. Her şey diyafram olsaydı S10 Plus modelinin Iphone 11 ve 12 serisinden de daha iyi kamera performansı sergilemesi lazımdı. Tabii ki önemsiz bir kriter değil. S20 serisi kamera olarak doğal olarak S10 serisinden daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı