S10+ vs S10 Lite

S10 Lite kesinlikle alma sadece işlemci var. Bana kalırsa Samsung alma berbat bir işlemcisi var cihazlarının.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu Almanyadan aldırabilirim akrabalarım var ama almanyada sd 855 li versiyonunu temin edebileceğim bir yer varmıdır amazon falan baktım lakin bulamadım.
S10 lite kesinlikle alma sadece işlemci var.Bana kalırsa samsung alma berbat bir işlemcisi var cihazlarının
malesef çinli telefonlara pek güvenemiyorum ve aşırı pahalılar fiyat farkıda kalmadı tercih etmek için ki samsung one uı 2 ile güzel bir iş başardı Eski lanet Touchwiz arayüzünden kurtulduk. Verilerim benim için önemli ve sar değerlerine çok önem veriyorum ki bu yüzden wifi 4 kullanıyorum. Tavsiyeniz için genede teşekkür ederim.

Samsung'un berbat işlemcisi var diyenleri dikkate almayın, bunlarla laf dalaşına da girmeyin. S10 Lite modelinde de Samsung işlemci yok Qualcomm işlemci var.

S10 Plus almanı öneririm ikisi açısından. Kamera ve ekran olarak daha iyi S10 Plus.

Samsung'un berbat işlemcisi var diyenleri dikkate almayın, bunlarla laf dalaşına da girmeyin.
Bir söylemdir gidiyor cidden ya. Hayır, dayanakları da yok, Samsung telefon bile kullanmıyor çoğu...
S10 Lite kesinlikle alma sadece işlemci var. Bana kalırsa Samsung alma berbat bir işlemcisi var cihazlarının.

Bir dayanağınız var mı nu konuda?

Cihazdaki şu an yaşadığınız ya da beğenmediğiniz sorunlar nelerdir. Ve bu cihazda en beğendiğiniz ön plana çıkan özellik var mıdır performans ve batarya dışında. Özellikle güncelleme konusunda şikayetçi misiniz? Ekran kalitesi ve höparlör olarak ne düşünüyorsunuz. Mono hoparlor ve fullhd super AMOLED var çünkü bu 2'si gayet önemli benim için. Performans ve şarj olarak çok iyi olduğunu biliyorum. Kamerada problem var mı? Ön kamera pembe çekiyormuş güneş ışığında düzelttiler mi? Yorumunuzu bekliyorum.
Aldığımdan bu yana kadar 2 tane büyük güncelleme aldı. Ön kamera'da pembe çekme sorunu ile karşılaşmadım şu ana kadar. Profesyonel fotoğraf çekmiyorsan kamerası gayet idare ediyor. Ama yine de çok bişey beklememek gerekli. Benim kamera'da hoşuma gitmeyen tek kısım gece çekimlerinde biraz piksel piksel görünüyor fotoğraf başka bir sorunla karşılaşmadım. Modlarını incelemedim ama pek belki gece modu v.s. ile düzelir. Ekran kalitesi çok güzel. Renkler çok canlı oyun oynarken olsun, dizi film izlerken olsun güneşli alanda bile gayet seçiliyor her şey. Hoparlör de gayet güzel ve yeterli. Sesleri çok güzel veriyor telefon. Telefonun baktığın zaman tek eksi yönü kamera. Bende pek takmıyorum açıkçası pek kamera kullanan birisi değilim. Bir kaç tane geniş açılı fotoğraf ve video çektim gayet yeterli gibi geldi bana. Bir de bluetooth ile kulaklık ve arabaya bağladım telefonu. Yaklaşık 3-4 sn gecikme oluyor seslerde bu sorun neyle alakalı çözemedim. Bu konuda da bilginiz olsun.

Geri
Yukarı