S10 vs S10+ vs S20

Hocam kamerayı açtığınız da kamerası ısınmaktan çok ısındım diye uyarı veriyor, yaşayanları gördüm. Oyun oynamasa bile batarya performansı kötü diye biliyorum bu işlemci yüzünden.
Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ve mobil fotoğrafçılıkla uğraşan biri olarak tek bir kere bile böyle bir uyarı almadım. Bunu geçtim ısınma uyarısı bile vermedi.

Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ve mobil fotoğrafçılıkla uğraşan biri olarak tek bir kere bile böyle bir uyarı almadım. Bunu geçtim ısınma uyarısı bile vermedi.
Genel olarak performansından memnun musunuz? Exynos 990 ile alakalı genel bir nefret var da, bu sebeple özellikle kullanıcı deneyimi almak isterim.

Buyrun sorun yaşayan bir kişi ve google'a "S20 Overheating" yazarsanız bir sürü konu da görürsünüz. Uyarı konusuna gelirsek buradan bu durumu yaşayan bir kişiye ulaşabilirsiniz.

Buyrun sorun yaşayan bir kişi ve google'a "S20 Overheating" yazarsanız bir sürü konu da görürsünüz. Uyarı konusuna gelirsek buradan bu durumu yaşayan bir kişiye ulaşabilirsiniz.
Konuya baktım da o ölçülen değer ısıölçer gibi bir şeyle mi ölçülmüş yoksa AIDA64, Power Monitor gibi bir şeyle mi? Uygulama vasıtasıyla ölçüldüyse şu an bu yazıyı yazarken işlemci 47 derece çalışıyor zaten benim POCO X3 Pro'daki Snapdragon 860.

Screenshot_2022-10-01-19-33-19-076_com.android.chrome.jpg

Konuya baktım da o ölçülen değer ısıölçer gibi bir şeyle mi ölçülmüş yoksa AIDA64, Power Monitor gibi bir şeyle mi? Uygulama vasıtasıyla ölçüldüyse şu an bu yazıyı yazarken işlemci 47 derece çalışıyor zaten benim POCO X3 Pro'daki Snapdragon 860.

Eki Görüntüle 1533001
Muhtemelen ısıölçer kullanmamışlardır ama bende bilemiyorum.

Exynos 990 günlük kullanım için yeterli olur. Güç tüketimi ve ısınma noktasında kötü bildiğin gibi.

@Cruslan Bu arkadaş da aynı işlemciyi kullanıyor. O da deneyimlerini paylaşabilir.
Son olarak şunu sormak isterim. S10 ve S10+ modellerini eledim, Android 13 alamayacağı yönünde haberler gördüm. S20 ile S20 FE arasındayım. Oyunla işim yok. Günlük kullanım, ekran ve kamera önceliğim. QHD+ olması çok cezbediyor. Ve genel olarak Samsung'da düz versiyonların kamerası, FE'lerden önde oluyor devasa farklar olmasa da.

Geri
Yukarı