S10E'nin rezalet bataryası

kcninja

Hectopat
Bugün 2-3 dk. Kamera kullandım(video çekmedim). %5 şarj birden gitti. Telefon yarım saatte %12 harcadı inanılır gibi değil batarya yıpranmadı aslında. Bu telefona acilen güncelleme gelmesi gerek. Veya S10e kullanıyorsanız öneriniz var mı?

Bugün 2-3 dk. Kamera kullandım(video çekmedim). %5 şarj birden gitti. Telefon yarım saatte %12 harcadı inanılır gibi değil batarya yıpranmadı aslında. Bu telefona acilen güncelleme gelmesi gerek. Veya S10e kullanıyorsanız öneriniz var mı?

Değiştirmek isterseniz bütçe söyleyin yardım edelim konu açın önce.

S10e'nin e'sini büyük yapan moderatör tek sorum var: neden?
İmkânınız varsa değiştirin, uğraşırım derseniz Custom ROM kovalayın hocam. S10e çıkışından beri bilinen bir şey bu.
CR Droid var Android 11, merak etmiyor değilim ama Samsung'un kamera uygulaması çalışmayacak AOSP'ta. Fotoğraf değil ama Samsung'un videosu ve pro modu gerçekten çok iyi GCam de düzgün çalışmıyor ön kamera tüm GCam'lerde bozuk ve videoda Samsung'u geçemiyor. ROM atacaktım vazgeçtim.
Değiştirmek isterseniz bütçe söyleyin yardım edelim konu açın önce.
Bu telefonu küçük diye aldım değiştirmek istemiyorum. Küçük ekranlı bir iPhone 12 mini var bir de SE ikisine de para yetmez. :D Bu sorunu çözmem gerek. Gereksiz sistem uygulamalarını sildim azıcık iyileşti ama yine yetmiyor.

Dostum S10e kullanıyorum ve benzer durum var. Özellikle 2 sene önce Aralık aylarında kamerayı sık kullandım ve telefon iki defa aşırı ısındığından kapandı. Battery Drain olayını sık yaşıyorum.

S10E'nin E'sini büyük yapan moderatör tek sorum var: Neden?

Cr droid var Android 11, merak etmiyor değilim ama Samsung'un kamera uygulaması çalışmayacak Aosp'ta. Fotoğraf değil ama Samsung'un videosu ve Pro modu gerçekten çok iyi GCAM de düzgün çalışmıyor ön kamera tüm GCAM'lerde bozuk ve videoda Samsung'u geçemiyor. ROM atacaktım vazgeçtim.

Bu telefonu küçük diye aldım değiştirmek istemiyorum. Küçük ekranlı bir iPhone 12 mini var bir de SE ikisine de para yetmez. :D bu sorunu çözmem gerek. Gereksiz sistem uygulamalarını sildim azıcık iyileşti ama yine yetmiyor.

Hocam buluruz siz bütçe söyleyin konu açın.

Geri
Yukarı