S10E'nin rezalet bataryası

S10e'yi genelde tasarımına aşık kişiler kullanır. Performans ürünü değildir. Şarjı hızlıca bitiverir. Başka telefona geçebilirsiniz.
Sorunsuz, çiziksiz ve yeni ise 3000'e gider.

Ama tatlı telefondur yani. İlk aldığım günkü gibi severim.

S10e'yi genelde tasarımına aşık kişiler kullanır. Performans ürünü değildir. Şarjı hızlıca bitiverir. Başka telefona geçebilirsiniz.
Sorunsuz, çiziksiz ve yeni ise 3000'e gider.

Ama tatlı telefondur yani. İlk aldığım günkü gibi severim.
Performans ürünü değildir demenize kesinlikle karşı çıkıyorum. Zamanın en F/P amiral gemisi idi. Tek olumsuz yanı bataryası ki o da belirli uygulamalarda oluyor. Mini telefonda devasa batarya beklemek yanlış bir durum. Karmaşık kullanımda S10'dan daha uzun gidiyor bataryası.

Performans ürünü değildir demenize kesinlikle karşı çıkıyorum. Zamanın en F/P amiral gemisi idi. Tek olumsuz yanı bataryası ki o da belirli uygulamalarda oluyor. Mini telefonda devasa batarya beklemek yanlış bir durum. Karmaşık kullanımda S10'dan daha uzun gidiyor bataryası.
Batarya değişimi mi isteyeceksiniz?
12 mini'nin bataryası nasıl merak ediyorum o da küçük bildiğiniz gibi.

Batarya değişimi mi isteyeceksiniz?

12 mini'nin bataryası nasıl merak ediyorum o da küçük bildiğiniz gibi.
S10e ile yakındır performans olarak. Servise vermeyeceğim ki. Exynos için normal bir durum maalesef. Samsung alırken bu riski almıştım.

Geri
Yukarı