S10E'nin rezalet bataryası

Ben şimdilik birkaç gereksiz sistem uygulamasını silmekle yetindim. Garanti ne zaman bitiyor?
Kasım ayı civarlarında bitecek. Ben herhangi bir uygulamaya dokunmadım açıkçası duruyor öylece. 7 Saat 42 Dakikalık ekran süresini %200 şarj ile alıyorum. Instagram, Chrome, Netflix, Spotify ve Youtube kullanımlarımda. Oyun oynamıyorum genelde. Bluetooth açık bu arada Galaxy Fit 2 ile birlikte kullanıyorum. GPS ve NFC de açık. Parlaklık ise otomatikte.

Kasım ayı civarlarında bitecek. Ben herhangi bir uygulamaya dokunmadım açıkçası duruyor öylece. 7 Saat 42 Dakikalık ekran süresini %200 şarj ile alıyorum. Instagram, Chrome, Netflix, Spotify ve Youtube kullanımlarımda. Oyun oynamıyorum genelde. Bluetooth açık bu arada Galaxy Fit 2 ile birlikte kullanıyorum. GPS ve NFC de açık. Parlaklık ise otomatikte.
Yeniden burdayım sistemi bütün gereksiz uygulamalardan arındırdım Bixby, AR Emoji hatta abarttım Play Store ve Google Play Hizmetleri'ni de sildim başkalarına abartı gibi gelebilir ama şarj sürem ikiye katlandı Google'ı sıklıkla kullanan biri değilim ama başkasına sıkıntı oluşturabilir.
Artık telefon daha az ısınıyor ve daha az şarj harcıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı