S2 son silah için server

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba bugün bazı kaynaklardan yardım alarak S2 son Silah'ı açmayı başardım yani açılıyor kullanıcı adı şifre girme yeri geliyor fakat herhangi bir server olmadığı için hata veriyor giriş yaparken. Ne yapabiliriz oyun hakkında veya yapabilecekler var ise oyun dosyalarını upload edebilirim bir siteye.

Bu oyun niye kapandı ya tam sebebini bilen var mı? Joygame'nin en iyi oyunu idi bence.
Oyun aslında yabancı bir oyundu. Joygame Türkiye için oyunu kiralamıştı ve modlayarak Türkiye'de yayınladı fakat oyunun orijinali kapatıldığı için Joygame oyunun haklarını satın almadı veya alamadı o yüzden bizde de kapatıldı diye biliyorum.
Dosyaları upload ediyorum hem burada hem de oyunun dosyalarını isteyen her yerde paylaşacağım.

Oyun aslında yabancı bir oyundu. Joygame Türkiye için oyunu kiralamıştı ve modlayarak Türkiye'de yayınladı fakat oyunun orijinali kapatıldığı için Joygame oyunun haklarını satın almadı veya alamadı o yüzden bizde de kapatıldı diye biliyorum.
Dosyaları upload ediyorum hem burada hem de oyunun dosyalarını isteyen her yerde paylaşacağım.
Gerçek hayatta dövüşüyormuş gibi hissediyordum oyunda, hele teke tek kalınca. Ses efektleri, can azalınca kalp atışları, nefes alışının hızlanması falan. Çok iyi oyundu ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı