S2 Son Silah oyunu nasıl açılır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzun süredir oyunun dosyalarını arıyordum. Paylaşım için teşekkür ederim, kimseyi heycanlandırmak istemiyorum fakat oyunun model ve animasyonlarını çıkartıp Unity oyun motoru ile kendi yazdığım FPS Controlleri ile tekrardan yapmak istiyordum fakat dosyaları bulamamıştım. Rastgele gezinirken sağolsun arkadaş paylaşmış gördüm indirdim şuan dosyaları inceliyorum. Eğer oyunun tüm içeriği dosyalarda mevcutsa herşeyi Decompile edip oyunu yeniden yapacağım. Zaten S2 Son Silah'a benzer bir proje üzerinde çalışıyordum projemide sizler ile burada paylaşayım.

Eki Görüntüle 530506
Hocam sen nasıl bir kralsın. Merakla bekliyoruz.

Dosyayı indirdim hata alıyorum belki bypass etmemizin bir yolu vardır :D

Uzun süredir oyunun dosyalarını arıyordum. Paylaşım için teşekkür ederim, kimseyi heycanlandırmak istemiyorum fakat oyunun model ve animasyonlarını çıkartıp Unity oyun motoru ile kendi yazdığım FPS Controlleri ile tekrardan yapmak istiyordum fakat dosyaları bulamamıştım. Rastgele gezinirken sağolsun arkadaş paylaşmış gördüm indirdim şuan dosyaları inceliyorum. Eğer oyunun tüm içeriği dosyalarda mevcutsa herşeyi Decompile edip oyunu yeniden yapacağım. Zaten S2 Son Silah'a benzer bir proje üzerinde çalışıyordum projemide sizler ile burada paylaşayım.

Eki Görüntüle 530506
Benzeyen projen bile güzel geldi gözüme inşallah yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 530506
Hocam.. Yazıyı okuyunca elim ayağım titredi. O vuruş hissiyatı, oynayış, animasyonlar, sesler geri gelecekse ne kadar olursa parasını vermeye hazırım...

Yıllar geçti hala bir ümit bekliyor insan açılır diye. Hocam umarım çalışmalarınız meyvesini verir, konuyu takipteyim. Konuyu araştırırken bu sayfayı keşfettim, güzel olacak gibi. Bekliyoruz bakalım.

Arkadaşlar benim de aklımda senelerdir zombi rock oyunu var remake network adlı bir grup üzerinde çalışıyor. Benim en çok merak ettiğim olay bu varolan oyunun üzerine yeni server emulatörü nasıl yapıyorlar ?

Uzun süredir oyunun dosyalarını arıyordum. Paylaşım için teşekkür ederim, kimseyi heyecanlandırmak istemiyorum fakat oyunun model ve animasyonlarını çıkartıp Unity oyun motoru ile kendi yazdığım FPS Controlleri ile tekrardan yapmak istiyordum fakat dosyaları bulamamıştım. Rastgele gezinirken sağ olsun arkadaş paylaşmış gördüm indirdim şu an dosyaları inceliyorum. Eğer oyunun tüm içeriği dosyalarda mevcutsa her şeyi decompile edip oyunu yeniden yapacağım. Zaten S2 son Silah'a benzer bir proje üzerinde çalışıyordum projemide sizler ile burada paylaşayım.

Eki Görüntüle 530506

Foto sizin oyunuza mı ait?

Arkadaşlar benim de aklımda senelerdir zombi rock oyunu var remake network adlı bir grup üzerinde çalışıyor. Benim en çok merak ettiğim olay bu varolan oyunun üzerine yeni server emulatörü nasıl yapıyorlar ?
ZombiRock çok keyifliydi hocam keşke tekrar geri dönse de oynayabilsek. Tabii free to play tarzında olmasını tercih ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı